структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Загальні правила роботи управління
Робочий час і порядок його використання. Час відпочинку

Для працівників апарату Головного управління юстиції встановлюється п'ятиденний робочий тиждень із тривалістю робочого часу 40 годин на тиждень (за винятком випадків, передбачених законодавством України), вихідні дні – субота і неділя.

Час початку роботи – о 9 годині, перерва для відпочинку і харчування з 13 години до 13 години 45 хвилин, закінчення роботи – о 18 годині, у п’ятницю – о 16 годині 45 хвилин.

Тривалість перерви не включається в робочий час, і працівник може використовувати її на свій розсуд. На цей час він може відлучатися з місця роботи.

Напередодні святкових та неробочих днів тривалість робочого дня скорочується на одну годину.

За погодженням сторін трудового договору окремим працівникам на їх прохання згідно із законодавством про працю може встановлюватися неповний робочий день чи тиждень з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу.

Забороняється в робочий час відволікати працівника від його безпосередньої роботи для виконання ним громадських доручень, скликання зборів, засідань та нарад з громадських питань тощо та виконання іншої, не передбаченої службовими обов'язками роботи.

Надурочна робота, робота у вихідні, святкові та неробочі дні, як правило, не допускається.

Для виконання невідкладної і непередбаченої роботи державні службовці зобов'язані за розпорядженням керівника з'являтися на службу у вихідні, святкові та неробочі дні, робота за які компенсується відповідно до чинного трудового законодавства України.

Працівникам управління надаються щорічні (основна та додаткові) відпустки із збереженням на їх період місця роботи та посади і заробітної плати.

Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менше 24 календарних днів.

Працівникам – державним службовцям надається щорічна основна відпустка тривалістю 30 календарних днів з виплатою допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу. За наявності стажу державної служби понад 10 років державному службовцю надається щорічна додаткова оплачувана відпустка за вислугу років на державній службі тривалістю до 15 календарних днів у порядку, встановленому законодавством України.

Працівникам надаються також інші відпустки відповідно до чинного законодавства України.

Черговість надання відпусток визначається графіком, який затверджується начальником управління на кожний календарний рік не пізніше 15 січня. Графік складається з урахуванням необхідності забезпечення нормальної діяльності управління, особистих інтересів працівників та можливості їх відпочинку. Графік доводиться до відома всіх працівників управління.

Надання відпусток працівникам оформляється наказом управління.

Забороняється не надання щорічних відпусток повної тривалості упродовж двох років підряд.

За рішенням начальника управління державні службовці можуть бути відкликані з відпустки. Частина невикористаної відпустки, яка залишилася, надається державному службовцю в будь-який інший час відповідного року чи приєднується до відпустки у наступному році.

У разі відкликання працівника зі щорічної відпустки його працю оплачують з урахуванням тієї суми, що була нарахована на оплату невикористаної частини відпустки.

Працівникам, які навчаються у вищих навчальних закладах, навчальних закладах післядипломної освіти та аспірантурі, надаються додаткові оплачувані відпустки у зв'язку з навчанням.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області