структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
01 березня 2018 року

Реалізацію проекту "Я маю право!” обговорено на обласній МКМР з правової освіти населення

Сьогодні відбулося перше розширене засідання Волинської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у 2018 році, на якому розглядалися актуальні питаня у сфері правової освіти та надання безоплатної правової допомоги.

Засідання проходило у режимі відеоселектору за участю голів районних, міських МКМР з правової освіти населення та начальників юридичних відділів/ управлінь.

Відкрила та провела засідання голова Ради, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець.

Про завдання обласної, районних, міських МКМР з правової освіти населення щодо підвищення рівня правової освіченості громадян та роботу Управління юстиції щодо реалізації проекту “Я маю право!” у 2018 році присутнім доповів заступник начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції в області Микола Герасимик.

Про надання безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення проінформував учасників заходу директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Ростислав Руденко.

З інформацією про забезпечення органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування своєчасного інформування про виконання Плану заходів із реалізації в області правопросвітницького проекту “Я маю право!” у 2018 році, з метою узагальнення інформації та інформування Міністерства юстиції України виступила заступник начальника юридичного управління облдержадміністрації Лілія Дробишинець.

На засіданні Ради затверджено план роботи Волинської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2018 рік.

З розглянутих питань, обласна МКМР з правової освіти населення прийняла рекомендації про організаційне та методичне забезпечення роботи міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення щодо реалізації проекту “Я маю право!” у 2018 році.

"Я маю право!" надзвичайно важливий проект, який підвищить рівень захисту прав кожної людини в нашій державі. Завдяки освітній місії Міністерства юстиції України, Головного територіального управління юстиції у Волинській області серед населення поширюються правові знання, які сприяють правовій активності та правосвідомості громадян, - зазначила Світлана Мишковець, закриваючи засідання обласної МКМР з правової освіти населення.

Всі члени МКМР отримали буклети проекту “Я маю право!”.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області