структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
05 квітня 2018 року

Заходи правоосвітнього характеру “Я маю право!” в освітніх закладах за участю Координаційної ради молодих юристів та юстиції Волині

Працівниками обласного управління юстиції спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області у рамках реалізації проекту Я маю право!”, організовано проведення у навчальних закладах освіти заходів інформаційного та правоосвітнього характеру “Я маю право!”.

З цією метою у вишах Луцька, які готують юристів, такі заходи проводяться у Луцькому інституті розвитку людини університету “Україна”, Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та юридичного факультету цього вишу, де студенти юридичної клініки у першу та третю середу консультують громадян у виїзній приймальні Управління юстиції при обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.

Впродовж двох тижнів спільними зусиллями Координаційної ради молодих юристів та юстиції Волині уже проведено чотири заходи. Чергові заходи правоосвітнього характеру “Я маю право!” у зазначених вишах, будуть проведенні відразу після пасхальних свят у вівторок та четвер.

Згідно наказу Головного територіального управління юстиції у Волинській області від 21 березня 2018 року №111/1, затверджено оновлений персональний склад Координаційної ради.

Зазначимо, що Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області є консультативно-дорадчим органом при Управлінні юстиції, який створюється з метою узгодження зусиль молодих юристів в утвердженні високої ролі професії юриста в Україні, координації діяльності, пов’язаної з підвищенням якості підготовки фахівців в галузі права, залучення молодих правників до правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів.


напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області