структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
23 квітня 2018 року

Юстицією Волині налагоджено співпрацю та партнерство з поліцейськими у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою налагодження співпраці та партнерства між юстицією Волині у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 23 квітня цього року, відбулася робоча зустріч з представниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України у Волинській області та Регіонального центру з надання БВПД в області.

У своїх виступах та дискусіях працівники головного територіального управління юстиції в області Тетяна Ярема, Микола Герасимик та Ірина Б’яла відзначили, що пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. Стратегічний план діяльності Міністерства юстиції на 2018 рік визначає 4 пріоритети, серед яких два, стосуються прав людини - це гарантія та захист прав людини відповідно до принципів правової держави та ефективне представництво держави в судах, в Європейському суді з прав людини та інших міжнародних юрисдикційних органах.

Ключовим завдання проекту «Я МАЮ ПРАВО!»- захист прав громадян. Саме тому на сьогодні захист прав людини є пріоритетним напрямком роботи юстиції Волині, - відзначили працівники юстиції.

Під час зустрічі з представниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Наталією Кравецькою та Регіонального центру з надання БВПД Русланом Литвинчуком було обговорено питання подальшої співпраці у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Результатами такої роботи, на думку учасників заходу, є проведення спільних правопросвітницьких та правозахисних заходів, роз'яснювальної роботи в установах виконання покарань, центрах пробації з питань реалізації та захисту прав людини, поширення та обмін інформаційними матеріалами на означену тематику, наданні безоплатної правової допомоги, тощо.

Зазначимо, що представництво Управління забезпечення прав людини в поліцейській діяльності Національної поліції України знаходиться за адресою: м. Луцьк. Вул. Винниченка, 21, тел. (0332) 74-23-96, е-mail: uzpl_volyn@police.gov.ua

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області