структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
10 серпня 2018 року

09 серпня 2018 року, заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Володимиром Луньо взято участь в робочій нараді з представниками Луцької райдержадміністрації, Луцької районної ради та трудовим колективом редакції газети “Слава праці” по питанню роздержавлення друкованого засобу масової інформації - газети “Слава праці”.

У ході наради Володимир Луньо зазначив, що в Україні активно відбувається реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ, в якому задіяно більше 700 видань. На Волині на день прийняття Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” було зареєстровано 24 друкованих видання з місцевою сферою розповсюдження, засновниками яких були органи влади, в тому числі районні та обласна державні адміністрації, районні, міські та інші місцеві ради. Станом на 09 серпня 2018 року перереєстровано відповідно до вимог чинного законодавства лише 7 друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження. На шляху до роздержавлення перед його учасниками нерідко постають питання про те, як правильно оформити документи, необхідні для перетворення в суб'єкт господарювання, як визначити найкращу організаційно-правову форму підприємства, які документи та на якому етапі надати державному реєстратору та багато інших.

Працівниками відділу друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області створено всі умови для того, щоб допомогти виданням, які проходять процес реформування та успішно подолати цей шлях. Усім заявникам спеціалістами постійно надаються необхідні юридичні поради та зразки документів, які зроблять процедуру перетворення легшою та зрозумілішою.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області