структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
22 серпня 2018 року

Волинська юстиція провела інформаційно-правову годину, присвячену Дню Незалежності України

У рамках проведення тижня правових знань до 27-ої річниці з Дня проголошення Незалежності України, 22 серпня у приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області проведено інформаційно-правову годину з представниками громадськості області на тему: «Незалежність України. Мін’юст: досягнення та подальші очікування. Роль юстиції Волині в розбудові демократичної держави».

У своєму інформаційному повідомленні заступник начальника управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Микола Герасимик звернув увагу на головних передумовах прийняття Акту проголошення незалежності України та зазначив, що Міністерство юстиції України не стоїть осторонь всіх загальнодержавних процесів.

За словами Міністра юстиції України Павла Петренка “головна мета Міністерства юстиції — забезпечення справедливості в державі й гарантування захисту прав кожного громадянина”.

Тому захист прав людини є одним із пріоритетних в роботі Мін'юсту. Міністерством юстиції постійно впроваджуються нові новації у сфері державної реєстрації, приділяється посилена увага захисту прав дітей, особливо щодо реалізації першого пакету законодавчих ініціатив #ЧужихДітейНеБуває та запровадження новацій, які увійшли до другого пакету законів. Особлива робота проводиться щодо реалізації загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, реформ державного управління, наданні безоплатної правової допомоги, впровадження нових сервісів, судовій реформі, тощо.

У рамках стратегії держави на децентралізацію влади саме на територіальні органи юстиції сьогодні покладено відповідальність за успішність та продуктивність у реалізації цих напрямів діяльності.

Територіальні органи юстиції є провідними суб’єктами реалізації напрямків діяльності не лише Міністерства юстиції України, але й локальними центрами здійснення державної правової політики. Їх діяльність суттєво впливає на рівень довіри населення до органів державної влади та перспективу захисту прав та свобод громадян. В усіх цих процесах значна роль належить і органам юстиції Волині, - відзначив Микола Герасимик.

У ході зустрічі відбулася жвава дискусія та обмін думками, надано вичерпні відповіді на запитання учасників заходу.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області