структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
28 серпня 2018 року

У Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області відбулась координаційна нарада щодо виконання рішень у сфері захисту прав дітей

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області разом з іншими органами державної влади провели координаційну нараду, під час якої обговорили механізми співпраці під час виконання рішень у сфері захисту прав дітей відповідно до нового законодавства.

Зокрема, на нараді були присутні представники Головного управління Національної поліції у Волинській області, Головного управління ДФС у Волинській області, Служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації, Луцького прикордонного загону Прикордонної служби України, Управління патрульної поліції у Волинській області, Департаменту соціальної політики Волинської ОДА, Філії Державної установи “Центр пробації” у Волинській області та структурних підрозділів відділів ДВС м.Луцька та Луцького району.

В ході зустрічі були обговорені питання, які виникають під час взаємодії органів державної виконавчої служби з відповідними органами державної влади. Серед них виконання постанов щодо застосування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України та керування транспортними засобами до боржників, у яких наявна заборгованість зі сплати аліментів, налагодження взаємодії під час обміну інформацією в електронній формі засобами телекомунікаційного зв‘язку, спрощення процедури опрацювання та видачі довідок під час виконання рішень про стягнення аліментів, взаємодія з органами опіки та піклування тощо.

«Наразі маємо важливе спільне завдання, зокрема, ми повинні так скоординувати усі свої дії, щоб повною мірою виконувати норми законодавства у сфері захисту прав дітей», - зазначив очільник юстиції Волині Олег Тимченко.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області