структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
31 серпня 2018 року

Нотаріальна спільнота Волині спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області урочисто відзначила 25-річчя з дня прийняття Закону України «Про нотаріат» та 8 річницю Дня нотаріату.

День нотаріату - це свято визнання та підтвердження авторитету кожного нотаріуса. Це свято людей, які своєю кропіткою, повсякденною працею стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви й духу закону!

Урочисте святкування важливої події відбулося в Замку Любарта. Воно зібрало понад 100 представників нотаріальної професії, які сумлінною працею стверджують авторитет нотаріату в суспільстві. Відкрили урочистий захід в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Кустик Антон Ігорович та перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Філюк Сергій Петрович.

Також привітати нотаріусів та вручити нагороди були запрошені почесні гості - радник голови Волинської обласної державної адміністрації Денис П‘ятигорець, начальник юридичного управління Волинської обласної державної адміністрації Віталій Потапенко, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карп’юк, перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад та голова Луцької районної ради Валентин Приходько. Привітальне слово також лунало від представника Луцького міськрайонного суду Кихтюка Романа Миколайовича.

Під звуки скрипки та чарівні пісні народного артиста Василя Чепелюка ,кожний з присутніх нотаріусів залюбки користувався нагодою привітати своїх колег зі святом.

Зі сцени звучали щирі слова — привітання, в любові до обраної професії та вірші присвячені справі їхнього життя, - нотаріату.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області