структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
11 вересня 2018 року

Волинська юстиція Урок “Я МАЮ ПРАВО!” провела в усіх школах Луцька

Минулого тижня в усіх закладах загальної середньої освіти Волині задля формування в дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, проведено тематичні уроки “Я маю право!”.

До уроків крім фахівців органів юстиції, освіти, системи безоплатної правової допомоги долучилися також установи та організації, що опікуються питаннями захисту прав дитини.

Найактивнішу участь у проведенні Уроку “Я маю право!” взяли працівники юстиції Волині.

За дорученням начальника головного територіального управління юстиції в області Олега Тимченка з метою охоплення усіх шкіл міста Луцька з числа працівників апарату Управління були створені групи, а в регіонах відповідні акції провели відділи державної реєстрації актів цивільного стану.

Зазначимо, що завдяки організації проведення цих заходів вдалося охопити усі навчальні заклади обласного центру (27 шкіл) та навчальні заклади районних центрів. Водночас в інших навчальних закладах Урок “Я МАЮ ПРАВО!” проведено за участі працівників освіти та інших установ, яким головним територіальним управлінням юстиції та управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації надано методичну допомогу у його проведенні.

Начальник головного територіального управління юстиції Олег Тимченко спільно з директором Регіонального центру з надання БВПД в області Наталією Смолярчук відвідали Луцьку загальноосвітню школу № 27, яка напередодні 1 вересня гостинно відкрила свої двері школярам.

- Проведення тематичних уроків “Я МАЮ ПРАВО!” дало змогу у цікавій інтерактивній формі розповісти учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення та залучити до цієї акції якомога більше учнів, - відзначив начальник головного територіального управління юстиції в області Олег Тимченко.

Викладачі шкіл вдячні юристам за проведення цієї акції. Зі своє сторони команда юстиції Волині висловлює слова подяки керівникам навчальних закладів та учнівській молоді за можливість спілкування та наданні допомоги у проведенні Уроку “Я МАЮ ПРАВО!”.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області