структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
12 вересня 2018 року

Вчимося жити разом!

Образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання. Регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди стало об’єктом уваги науковців і педагогів, починаючи з 70-х років минулого століття, й отримало спеціальну назву – булінґ.

Найчастіше цькування ініціюють надміру агресивні діти, які люблять домінувати, тобто бути «головними». Їх не турбують почуття і переживання інших людей, вони прагнуть бути в центрі уваги, контролювати все навколо. Принижуючи інших, вони підвищують власну значущість.

В межах проекту Мін’юсту “Я МАЮ ПРАВО!” Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області розпочато інформаційну кампанію #СТОПБУЛІНГ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЇХ БАТЬКІВ#. 10 вересня 2018 року працівники Управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції Алла Мазур, Букало Ярослав разом із представником Національної поліції у Волинській області Лук’янчуком Марком зустрілися із учнями НВК № 9 міста Луцька.

За допомогою спеціалістів, школярі підняли свій рівень обізнаності про таке явище як “булінг” та його негативні наслідки, переглянули інформаційний відеоролик “Булінг в школі”, працювали у групах «Булінг чи піддражнювання?» (вчилися розрізняти дружнє піддражнювання і булінг), проводилися вправи - мозковий штурм «До кого звертатися у разі булінгу» (розповідали про допомогу жертвам булінгу) та інше.

Команда працівників юстиції та поліції має надію, що проведені заходи допоможуть змінити поведінку підростаючого покоління та знизити рівень толерантності до насильства.

Нагадуємо, що отримати юридичну допомогу, від первинної консультації до захисту прав у суді, діти можуть через систему органів безоплатної правової допомоги. Адресу найближчої установи можна дізнатися за номером 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області