структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
13 вересня 2018 року

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном "Булінг" розуміється агресивна поведінка щодо окремої особи або групи осіб, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові стосунки з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.

В межах проекту Мін’юсту “Я МАЮ ПРАВО!” Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області розпочато інформаційну кампанію #СТОПБУЛІНГ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЇХ БАТЬКІВ. Працівники Управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції Букало Ярослав, Тарадюк Тетяна та Діана Омелянчук разом із представником Національної поліції у Волинській області Марком Лук’янчуком зустрілися із учнями Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

За допомогою спеціалістів школярі дізналися що означає термін “Булінг” та його негативні наслідки. Працівниками проведено правову гру - «Булінг чи піддражнювання?» (діти вчилися розрізняти дружнє піддражнювання і Булінг), мозковий штурм «До кого звертатися у разі Булінгу» (розповідали про допомогу жертвам Булінгу) та інше. Команда працівників юстиції та поліції має надію, що проведені заходи допоможуть змінити поведінку підростаючого покоління та знизити рівень толерантності до насильства.

Нагадуємо, що отримати юридичну допомогу від первинної консультації до захисту прав у суді, діти можуть через систему органів безоплатної правової допомоги. Адресу найближчої установи можна дізнатися за номером 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області