структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
17 вересня 2018 року

“Без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності”
Сократ

Справжній друг — подарунок долі та найбільша удача в житті. Нестримний сміх, захоплюючі історії, сокровенні таємниці й лише вам зрозумілі словечка — з другом завжди є про що поговорити, кого згадати і чим розважитись. Щирий друг — то найцінніший скарб. Колись для закріплення дружби існували найрізноманітніші ритуали. Козаки на знак побратимства обмінювалися натільними хрестиками. Араби — зі спільного посуду з’їдали по дрібці солі, а скіфи скріплювали дружбу кров’ю.

Однак часи змінюються і вже сьогодні, навіть якщо ваша дитина добре спілкується з однолітками у садочку — це зовсім не означає, що вона не стане жертвою булінгу в школі. За статистикою, 80% українських дітей піддаються цькуванням, навіть не усвідомлюючи цього.

Працюючи на випередження, представники органів юстиції у Волинській області Алла Мазур, Букало Ярослав та працівник Національної поліції у Волинській області Бохонко Віктор 17 вересня 2018 року провели правознавчий урок на тему “Стоп Булінг” для учнів 6 Д класу НВК № 9 міста Луцьк.

Спеціалісти у більш ясній та зрозумілій для школярів формі розтлумачили поняття булінгу, наголосили на його видах та звернули увагу на наслідки після подібних шкільних знущань.

Працівник поліції наголосив учням про відповідальність, яка настає за вчинення вищезазначених дій, а також на способи подолання проявів булінгу щодо них.

Приємно порадувало те, що всі діти активно долучались до обговорення цієї теми, наводили приклади з життя та висловлювали свої пропозиції щодо шляхів подолання проявів булінгу у школі.

З метою вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвитку співчутливого ставлення до жертв насилля, навичок надання і отримання допомоги, наприкінці уроку з учнями була проведена гра “Павутинка”, яка полягала у передаванні клубка ниток із рук в руки та обв’язування кожного учня ниткою, що символізувало відповідальність кожного за те, що відбувається в нашому суспільстві.

При підведенні підсумків правознавчого уроку можна було сміливо сказати - діти усвідомили, що #булитинекруто!

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області