структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
17 вересня 2018 року

Радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв відвідав Волинь з робочим візитом.

14 вересня 2018 року радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв відвідав Волинь. Його супроводжували начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олег Тимченко, його заступники з питань державної виконавчої служби Антон Кустик та з питань державної реєстрації Ольга Семенюк.

Розпочав свій візит Ігор Алексєєв із засідання у першому правничому форумі підготовки правників відповідно до європейських стандартів і сучасних умов праці, що проходив на юридичному факультету СНУ ім.Лесі Українки, на якому урочисто підписав меморандум про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області та Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки.

Далі Ігор Алексєєв взяв участь спільно із Генеральним директором ДП «СЕТАМ» Вікторем Вишньовим у безкоштовній передачі 7 конфіскованих транспортних засобів в користування військовослужбовцям, медикам та рятувальникам Волинської, Рівненської, Запорізької та Кіровоградської областей.

Опісля побував на засіданні регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів та регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

У Луцькому міському відділі ДРАЦС урочисто вручив молодятам свідоцтво про одруження.

Після заходу зустрівся із майбутніми юристами — членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в області. “Поспілкувавшись зі студентами навчальних закладів міста Луцька, побачив в їх очах велике бажання внести вклад в розвиток юриспруденції Волині”, - зазначив Ігор Алексєєв.

Далі Ігор Алексєєв був присутній на прес-конференції з жінками, які самостійно виховують дітей і роками не отримували аліментів. Ігор Алексєєв розповів про заходи посилення відповідальності злісних неплатників, що вже діють, та нові законодавчі ініціативи Мін`юсту, що знаходяться на розгляді у Верховній Раді України.

Також Ігор Алексєєв відвідав Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де провів прийом громадян та надав вичерпні фахові консультації на їх запитання.

Радник Міністра юстиції України виступив на двох обласних телебаченнях "Аверс” та “12Канал”, де особливу увагу звернув на тих змінах, що мають у роботі Міністерства юстиції України.

Ігор Алексєєв відповів на питання журналістів та подякував їм за популяризацію реформ Мін’юсту.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області