структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 0-800-507-309
Працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00, в суботу – з 8:00 до 19:00, неділя та святкові дні – вихідні.
Дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні, з мобільних телефонів – платні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
05 квітня 2017 року

Підвищення рівня правової обізнаності та правосвідомості студентів Коледжу

04 квітня працівниками головного територіального управління юстиції в області на запрошення викладачів правових дисциплін та студентів Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки був проведений правоосвітній захід.

З лекціями перед студентами та викладачами на теми: ”Виконання судових рішень та реформи у сфері ДВС”, “Права та обов’язки студентів вищих навчальних закладів” виступили головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Богдана Довгополова-Савотюк і головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області Юрій Дуда.

У своєму виступі Богдана Довгополова-Савотюк ознайомила студентів із їх основними правами та обов’язками та, у разі потреби, можливістю скористатись захистом своїх прав, а також у правовій допомозі, яка надається органами юстиції, Регіональним та місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

Вона звернула увагу присутніх на реформи Міністерства юстиції України та їх впровадження на теренах краю. Лектор розповіла про судову реформу, надання послуги “Шлюб за добу” тощо.

З цікавістю слухали студенти та викладачі лекцію Дуди Юрія. Адже “Виконання судових рішень” є однією із тем викладання у навчальному закладі з правових дисциплін. Тому майбутніх юристів цікавили як теоретичні, так і практичні питання виконання судових рішень. А правовими підставами для їх виконання, згідно Конституції України, є обов’язковість судового рішення. У жовтні 2016 року втратив чинність Закон України “Про державну виконавчу службу”. Відповідно до нового Закону України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”, примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) покладається як на органи державної виконавчої служби, так і на приватних виконавців. Тобто з 5 січня цього року в Україні почала діяти змішана система виконавчого провадження, яка повинна автоматизувати процедуру виконання рішень та забезпечити достойну оплату за швидку та якісну роботу, - відзначив Юрій Дуда.

Він також відповів на запитання та навів конкретні приклади з практики виконання судових рішень.

Студенти проявили свою активність, відповідаючи на цікаві питання з юриспруденції, які підготувала Богдана Довгополова-Савотюк.

Варто зазначити, що це вже не перший захід, що проводився працівниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області