структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
06 квітня 2017 року

Проведення бесіди-диспуту для учнів Луцької загальноосвітньої школи I-III ступенів №15

З метою підвищення рівня правової спроможності учнівської молоді, сьогодні працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області проведено правоосвітній захід у Луцькій загальноосвітній школі I-III ступенів №15.Бесіду-диспут на тему: “Захист дитини від усіх форм фізичного та психологічного насильства, недопущення глуму, жорстокого, брутального поводження, посягання на її честь та гідність” організовано для учнів 6 та 11 класів головними спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Богданою Довгополовою-Савотюк та Ольгою Костюк.

Відкриваючи захід, правники навели статистику. А вона, на думку юристів, невтішна. Так, у 2016 році щодо фактів домашнього насильства до Національної поліції надійшло 127 478 звернень, з них 982 подані дітьми. У 5 303 випадках розпочато досудове розслідування. Це є підтвердженням того, що проблема насильства над дітьми залишається актуальною для України, незважаючи на те, що на законодавчому рівні будь-які прояви насильства по відношенню до дитини заборонені.

Держава визнає, що насильство над дітьми трапляється в різних сферах життя: вдома, при контакті з представниками правоохоронних органів, у закладах опіки, у навчальних закладах тощо. Насильство може чинитися як дорослими щодо дітей, так і самими дітьми відносно одне одного. Тому представники юстиції розповіли учням про види насильства: фізичне, психологічне, сексуальне та економічне.

Свою бесіду-диспут було підкріплено показом двох короткометражних фільмів на тему: “Насильству Ні!”, після якого було його обговорення.

На завершення заходу спеціалісти розповіли про основні законодавчі та нормативно-правові акти, які їх захищають і сприяють попередженню та запобіганню насильства над дітьми в сім’ї. Акцентували увагу дітей, до яких органів, служб та установ необхідно звертатись у випадках необхідності за захистом своїх прав.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області