структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
26 квітня 2017 року

Студентам розповіли про перспективи розвитку професії державних та приватних виконавців в Україні

25 квітня працівниками головного територіального управління юстиції в області для студентів Академії рекреаційних технологій і права був проведений правоосвітній захід.

З лекціями перед студентами та викладачами на теми: “Переваги та перспективи розвитку професії державних та приватних виконавців в Україні” та “Закони держави — твої закони” виступили головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Юрій Дуда та головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області Богдана Довгополова-Савотюк.

У своєму виступі головний спеціаліст Юрій Дуда розповів студентам про особливості роботи у Державній виконавчій службі. Ознайомив присутніх із новим Законом України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”. Тепер за новим законодавством примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) покладається як на органи державної виконавчої служби, так і на приватних виконавців. Тобто з січня цього року в Україні почала діяти змішана система виконавчого провадження, а відтак створений інститут приватних виконавців, який забезпечить достойну оплату праці за швидку та якісну роботу. Він розповів про особливості роботи у цій сфері та запросив студентів проходити стажування у відділах ДВС.

Богдана Довгополова-Савотюк акцентувала увагу студентів Академії про закони нашої держави. Зокрема, про дотримання кожним громадянином норм чинного законодавства, особливості його прийняття. Адже закон — це документ, нормативний акт, який має вищу юридичну силу, приймається законодавчим органом держави в особливому порядку. Основним законом нашої держави є Конституція. Розповіла лектор і про порядок прийняття законів в Україні. Вся законодавча діяльність, як і правотворення в цілому, грунтується на принципах верховенства права, демократизму, гласності, системності тощо, - відзначила Богдана Довгополова-Савотюк.

Студенти з цікавістю слухали представників головного територіального управління юстиції, оскільки вони наводили конкретні приклади з практики своєї роботи та активно відповідали на запитання, які підготовила Богдана Довгополова-Савотюк

Зазначимо, що це вже другий захід, проведений працівниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області в Академії рекреаційних технологій і права на їх запрошення.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області