структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
26 квітня 2017 року

Консультування у Локачинському бюро правової допомоги та прийом громадян у відділі ДВС

Сьогодні начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ростислав Руденко побували у Локачинському бюро правової допомоги.

Під час робочої поїздки начальник відділу Локачинського бюро правової допомоги Алла Рибка ознайомила керівників обох юридичних відомств про діяльність Бюро у наданні громадянам правової допомоги, проведення правопросвітницької діяльності з територіальними громадами тощо.

Під час зустрічі начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик наголосив на важливості взаємодії і співпраці Бюро правової допомоги та територіальних структурних підрозділів установ юстиції області (ДРАЦСу, ДВС, нотаріату), де зі свого боку він гарантує їм усіляку підтримку. Таке консультування за участі територіальних структурних підрозділів установ юстиції, приносить лише користь, а громадяни, які звертаються до Бюро, в змозі отримати тут якісну правову допомогу, - відзначив Валентин Іванович.

На важливості такої співпраці між обома правовими інституціями наголосив і директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Ростислав Руденко.

Валентин Кухарик та Ростислав Руденко ознайомилися з проблемними питаннями, які виникають в роботі Бюро, а також надали правові консультації громадянам, які звернулися до них під час виїзного прийому.

Для працівників Локачинського Бюро правової допомоги вони окреслили план їх діяльності у 2017 році, які випливають із Стратегічних завдань Міністерства юстиції, головного територіального управління юстиції в області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області у напрямку підвищення правової обізнаності та надання безоплатної правової допомоги громадянам.

У цей же день начальник головного територіального управління юстиції Валентин Кухарик провів виїзний прийом громадян у Локачинському районному відділі державної виконавчої служби.

Нагадаємо, що консультування посадовими особами органів юстиції області у БПД здійснюється відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” та на виконання Плану заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги за результатами оперативної наради в Міністерстві юстиції України 09 вересня 2016 року. З цією метою, начальником Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентином Кухариком 03 квітня затверджено графік проведення посадовими особами органів юстиції області консультування в бюро правової допомоги у ІІ кварталі 2017 року. Відповідно до графіка посадові особи органів юстиції області (начальники відділів ДВС, ДРАЦСу, завідувачі держнотконтор) здійснюють консультування громадян у 14-ти бюро правової допомоги області двічі на місяць.

Також передбачено щомісячне консультування громадян у БПД і керівництвом головного територіального управління юстиції в області, яке сьогодні здійснено у Локачинському бюро правової допомоги.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області