структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
28 квітня 2017 року

Про права студентів та дотримання ними правил і законів

З метою підвищення рівня правової спроможності студентів, виявлення рівня їх поінформованості щодо їх прав та обов'язків, 27 квітня 2017 року заступник начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти — начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції в області Микола Герасимик провів усний журнал для студентів Ківерцівського медичного коледжу на тему: “Правила і закони в суспільстві та твоєму житті ”.

У своєму вступному слові Микола Герасимик звернув увагу студентів на тому, що правила супроводжують нас на кожному кроці. Зайшовши в автобус чи тролейбус, ми бачимо правила користування цими видами транспорту. У кожному магазині ми можемо ознайомитися з правилами обслуговування покупців. Без правил неможливе жодне спортивне змагання. Є певні правила за якими ви навчаєтесь та проживаєте у гуртожитках. Правила — це норми суспільного життя, які визначають дії людей, організацій, колективів у певних життєвих ситуаціях. Правознавці називають правила соціальними нормами. Правила, які встановлює держава називаються правом. Право має різні галузі, які регулюють суспільні відносини у певній сфері життя людства. Один із відомих видів правил — закон, який встановлює правила, обов'язкові для всіх, хто знаходиться на території держави, яка його прийняла. Створення закону має пройти спеціальну процедуру, яка визначена Конституцією України (ст. 91, 93, 94), - відзначив юрист.

Під час зустрічі студентів ознайомлено з основними галузями права та видами правопорушень.

У ході проведення зустрічі він розповів присутнім про права студентів, які навчаються у вищому навчальному закладі та проживають у студентських гуртожитках. Під час зустрічі студентів було ознайомлено із законодавчими та нормативно-правовими актами, які регулюють захист їх прав.

Також студентів хвилювали питання щодо обов'язків власників гуртожитку навчального закладу до них, ролі органів студентського самоврядування і студентської профспілки навчального закладу у захисті їх прав та інші питання.

Під час заходу перед студентами окреслено коло завдань, у першу чергу - розширення їх правового поля та дотримання ними правил і законів.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області