структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
05 травня 2017 року

Для підвищення правової обізнаності громадян працюватиме постійно діюча виставка та методичний кабінет

04 травня 2017 року заступником начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти - начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області Миколою Герасимиком та головним спеціалістом цього відділу Богданою Довгополовою-Савотюк здійснено презентацію у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки виставки “Представляємо офіційні видання Міністерства юстиції України” та відкриття при книгозбірні “Методичного кабінету Головного територіального управління юстиції у Волинській області для надання громадянам та спеціалістам юридичних служб підприємств, установ і організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування правової інформації”.Відкриваючи виставку, із вступним словом до читачів та працівників бібліотеки звернувся Микола Герасимик. Він зазначив, що Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області налагоджено тісну співпрацю із Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки. На базі бібліотеки з 2011 року діє Пункт доступу громадян (ПДГ) до інформації органів державної влади. У цьому пункті громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.

Крім того, учасники заходу мали змогу почути, що співпраця з науковою бібліотекою з питань систематизації законодавства була відзначена Міністерством юстиції України. З метою удосконалення нашої роботи ми відкриваємо тут постійно діючу виставку “Офіційні видання Міністерства юстиції України” та створюємо при Пункті доступу громадян (ПДГ) методичний кабінет, - відзначив Микола Герасимик.

Богдана Довгополова-Савотюк розповіла присутнім про офіційні періодичні друковані видання Міністерства юстиції України. Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти з приємністю відзначила, що обласна наукова бібліотека здійснює на постійній основі передплату Бюлетеня “Офіційний вісник України”, адже це дає змогу оперативно і належним чином забезпечити правовою інформацією всіх відвідувачів бібліотеки та громадян міста Луцька.

Варто відмітити, що директор Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Людмила Стасюк подякувала керівництву юстиції Волині за тісну співпрацю, яка триває довгий час між головним територіальним управлінням юстиції та обласною науковою бібліотекою. Завдяки такій співпраці, - відзначила вона, - громадяни міста активно користуються правовою базою у Пункті доступу громадян до інформації органів державної влади та мають можливість отримати безоплатну правову допомогу.З відкриттям методичного кабінету та постійно діючої виставки ця робота набуде нового змісту, адже тут у комплексі можна буде отримати усю необхідну правову інформацію та роз’яснення законодавства. А бібліотека, можна сказати, стала центром правового просвітництва, - відзначила Людмила Стасюк.

Відтепер у Методичному кабінеті Головного територіального управління юстиції у Волинській області постійно буде оновлюватись правове поле шляхом розміщення працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти методичних посібників, рекомендацій, буклетів з найбільш актуальних правових питань.

До відома. На базі Пункту доступу громадян до інформації (ПДГ) з 2013 року діє виїзна та дистанційна громадські приймальні Головного територіального управління юстиції у Волинській області, де юристами щовівторка та щосереди з 15.00 до 17.00 надається безоплатна первинна правова допомога.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області