структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
16 травня 2017 року

З нагоди відзначення Дня Європи обговорювали європейські цінності

У рамках проведення в області заходів до Дня Європи, яке в Україні відзначається згідно Указу Президента України від 19 квітня 2003 року у 3-тю суботу травня, головним територіальним управлінням юстиції та обласною науковою державною бібліотекою імені Олени Пчілки заплановано проведення ряд заходів.

З цією метою 15 травня в обласній науковій бібліотеці іменні Олени Пчілки проведено захід на тему: “Права дітей. Право на освіту. Освіта в Європі: впевнене майбутнє”.

Захід відбувся за участі працівників головного територіального управління юстиції в області Миколи Герасимика, Лесі Романенко, Ольги Костюк, голови обласної організації Спілки юристів України Віталія Єлова, працівників обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, представників Німеччини та молодіжних організацій Луцька.

На заході була представлена Німеччина. На початку заходу його учасники мали можливість ознайомитись з книжковою виставкою “Знайомтесь: німецька література”. Перед присутніми виступив представник програми “Німецької служби академічних обмінів” (DAAD), який розповів про освіту у Німеччині, можливості продовження здобуття освіти у вузах цієї країни для української молоді. Опісля для учасників заходу була представлена кінострічка німецького режисера Марлі Лясне “Абетка”.

З розглянутих питань між учасниками зустрічі відбулася жвава дискусія щодо європейських цінностей та захисту прав і свобод громадян, в тому числі — права на здобуття освіти. Перед присутніми обмінялися досвідом своєї роботи та виступили голова обласної організації Спілки юристів України Віталій Єлов, заступник начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти — начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції в області Микола Герасимик та інші учасники заходу. Зокрема, Микола Герасимик розповів про роботу головного територіального управління юстиції в області у підвищенні рівня правової освіти населення краю.

Зазначимо, що мета проведення таких заходів є формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України; ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями; популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді; залучення населення області до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

До слова, це уже другий захід, підготовлений спеціалістами головного територіального управління юстиції та працівниками обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, приурочений до відзначення Дня Європи.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області