структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
18 травня 2017 року

Підбито підсумки та визначено переможців конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”

17 травня відбулося засідання організаційного комітету з нагоди проведення у Волинській області до Міжнародного дня захисту дітей конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”.

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків “Я маю право!” приурочений до Дня захисту дітей, проводиться Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

На Волині він проводиться за сприяння головного територіального управління юстиції в області, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області.

Основна мета Конкурсу — розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Голова організаційного комітету - заступник начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти — начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Микола Герасимик, відкриваючи засідання відзначив, що на участь у конкурсі надійшло понад ста робіт від учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, віком до 18 років. Конкурс проводився у наступних номінаціях: молодша (індивідуальна та колективна робота); середня (індивідуальна та колективна робота) та старша група (індивідуальна та колективна робота).

У зв’язку з тим, що колективні роботи відсутні по всіх групах, оргкомітет прийняв рішення підтримати рішення регіональної експертної комісії щодо визначення двох переможців по кожній групі.

На підставі рішення регіональної експертної комісії оргкомітет затвердив переможців у номінаціях:

молодша група, індивідуальна робота –

“Я маю право на щасливе дитинство”, Стадничук Богдан Сергійович, Ківерцівський район, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Суськ;

“Я маю право на освіту”, Монашко Роман Віталійович, Загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 11 колегіум, 2-Б клас, м. Луцьк;

середня група, індивідуальна робота –

“Всі діти мають право”, Матвійчук Ілля Леонідович, Ківерцівський район, Навчально-виховний комлекс “ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ” с. Клепачів, 5 клас;

“Я маю право на сім’ю”, Удодік Наталія Вікторівна, Ківерцівський район, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Грем’яче ;

старша група, індивідуальна робота –

“Я маю право на щасливе дитинство”, Качула Маргарита Вікторівна, Любешівський район, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Ветли, 10 клас;

“Дитина має право на віросповідання та національне самовираження” Гузюк Тетяна Олександрівна, м. Луцьк, Комунальний заклад “Луцький Навчально-виховний комплекс № 26”.

Відповідно до рішення оргкомітету, роботи переможців регіонального конкурсу надіслано Координаційній раді молодих юристів при Міністерстві юстиції України для участі у Всеукраїнському конкурсі.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області