структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
23 травня 2017 року

До відзначення Дня захисту дітей в області проводиться декада правових знань

Відповідний наказ від 18 травня 2017 року № 159/7 підписав начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик.

Декада правових знань відбудеться з 24 травня по 02 червня цього року.

У рамках декади правових знань передбачено проведення різноманітних заходів та висвітлення у засобах масової інформації питань щодо забезпечення основних прав і свобод дитини, бесід, зустрічей, інформаційно-правових та виховних годин, круглих столів тощо.

Відкриття декади правових знань відбудеться з проведення круглого столу: “Права дитини в Україні”, організованого працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції в області.

Також, в обласній державній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти за участі учнівської молоді, читачів та працівників бібліотеки будуть організовані заходи: інформаційно-правова година “Права дитини в контексті формування прав людини” (25.05.2017) та бесіда “Проблеми дитячої безпритульності та бездоглядності в Україні” (26 05.2017).

З нагоди проведення в області Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”, в обласній науковій бібліотеці за участі головного територіального управління юстиції в області, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області, відбудуться урочистості - нагородження переможців цього конкурсу (31 травня 2017 року). Тут же постійно працюватимуть книжкові виставки, презентації видань про права дитини та іншої літератури правового змісту.

Крім того, для дітей з особливими потребами Рожищенського навчально-реабілітаційного центру спеціалісти головного територіального управління юстиції проведуть виховну годину “Діти з особливими потребами: їх права, наші обов’язки” (29.05.2017) та конкурс малюнків на асфальті з вихованцями Рожищенського будинку дитячої творчості на тему: “Я маю право!”.

З питань захисту прав людини керівництвом та спеціалістами головного територіального управління юстиції, його структурними підрозділами буде надаватися безоплатна первинна правова допомога у бюро правової допомоги та трьох громадських приймальнях, які діють при головному територіальному управлінні юстиції.

З нагоди Дня захисту дітей спеціалістами Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти будуть виготовлені та розповсюдженні серед навчальних закладів буклети та методичні рекомендації з тем, присвячених правам дитини.

Зазначимо, що усі заходи, які будуть проводитись у рамках декади правових знань, будуть висвітлюватися на веб-сайті головного територіального управління юстиції та соціальній мережі “Facebook”.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області