структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
01 червня 2017 року

До відзначення 21-ї річниці Конституції України юстиція Волині проводить місячник правових знань

Сьогодні в області розпочинається місячник правових знань, приурочений до 21-ї річниці з Дня прийняття Конституції України.

Відповідний наказ від 30 травня 2017 року за № 129/6 підписав начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик.

Згідно затвердженого плану заходів працівниками головного територіального управління юстиції в області будуть здійснені виступи у засобах масової інформації з метою роз'яснення серед населення державної правової політики, норм Конституції України та законів України, що визначають права та свободи громадян, ролі органів юстиції у забезпечені прав громадян.

Також будуть організовані зустрічі з представниками місцевих осередків політичних партій і громадських організацій, працівниками підприємств, установ, організацій, жителями області з метою висвітлення ролі прийняття Конституції України, роз’яснення її положень та значення у становленні правової демократичної держави.

26 червня заступником начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти — начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Миколою Герасимиком за участі юристів-практиків, студентів-правників вишів Луцька, адміністрації та читачів обласної наукової універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки буде проведено правову годину: “Конституція України: шлях державотворення”. На базі цієї наукової бібліотеки також буде організовано виставку на тему: “Конституція України: історія і сучасні виклики”.

Керівництвом головного територіального управління юстиції в області будуть здійснюватися виїзні прийоми та консультування громадян у Бюро правової допомоги, консультативних пунктах, з метою надання їм безоплатної правової допомоги.

У трьох громадських приймальнях головного територіального управління юстиції в області (стаціонарна, виїзна та дистанційна), спеціалістами управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, юристами структурних підрозділів установ юстиції для громадян та жителів області і міста Луцька також буде надаватися безоплатна первинна правова допомога.

З тем, присвячених правам людини, відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти будуть виготовленні та розповсюдженні серед державних підприємств, установ і організацій методичні рекомендації та буклети.

Працівники органів юстиції також візьмуть активну участь у проведенні правоосвітніх заходів, організованих представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, громадськості краю.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області