структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
01 червня 2017 року

З нагоди відзначення 1 червня Міжнародного дня захисту дітей відкрито виставку шкільних малюнків “Я маю право!”

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії.

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.Проте сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Юстиція Волині проводить значну правоосвітню діяльність серед дітей, учнівської молоді у сфері захисту їх прав та обов'язків.

Саме тому до відзначення Дня захисту дітей головним територіальним управлінням юстиції було прийнято рішення про проведення до свята декади правових знань.

У рамках декади правових знань працівники головного територіального управління юстиції проводили різноманітні заходи у формі бесід, зустрічей, інформаційно-правових та виховних годин, круглих столів, під час яких розповідали про основні права і свобод дитини. У бібліотечних закладах працювали книжкові виставки, презентації видань про права дитини та іншої літератури правового змісту.

За участі головного територіального управління юстиції в області, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області на Волині було проведено Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків “Я маю право!”. Відповідно до рішення оргкомітету, шість робіт переможців регіонального конкурсу надіслано Координаційній раді молодих юристів при Міністерстві юстиції України для участі у Всеукраїнському конкурсі. Усі інші роботи, які надійшли на конкурс, оргкомітетом прийнято рішення до відзначення Дня захисту дітей організувати в обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки виставку шкільних малюнків “Я маю право!”. За участю працівників головного територіального управління юстиції 31 травня в обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки було відкрито виставку, яка, за задумом її організаторів, працюватиме до відзначення професійного свята - Дня юриста.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області