структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
07 червня 2017 року

Дано старт всеукраїнському просвітницькому проекту Міністерства юстиції «Я маю право!»


Сьогодні Міністр юстиції Павло Петренко презентував запуск всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Проект реалізується за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та має на меті інформувати українців про їхні права і навчити громадян ці права захищати.

«Наша мета – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми "Я МАЮ ПРАВО!" є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права», – зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, саме знання громадянами своїх прав і вміння їх захистити є найкращим способом протистояти сваволі чиновників та органів правопорядку.

Павло Петренко подякував партнерам з USAID за постійну й суттєву підтримку ініціатив Міністерства юстиції, спрямованих на вдосконалення системи юстиції в Україні та забезпечення суспільної справедливості.

Пріоритетною тематикою інформаційної кампанії на 2017 рік визначено права громадян у сфері доступу до правосуддя, захист прав власності та формування вміння протистояти проявам корупції у вищих навчальних закладах.

Виконуючий Обов’язки Адміністратора USAID Уейд Уоррен зазначив: «Всім нам відомо, що довіра населення до Уряду і судової системи відновлюється тоді, коли люди поінформовані про реформи, коли вони розуміють вигоди від їх проведення і коли бачать, що Уряд поважає права людини. Тому я сподіваюся, що кампанія «Я МАЮ ПРАВО!» стане зразком якнайкращого інформування про реформи та сприятиме підзвітності уряду перед суспільством». Він також додав, що як і раніше, Сполучені Штати через Агентство США з міжнародного розвитку надаватимуть підтримку Уряду України, законодавчій і судовій гілкам влади та громадянам у забезпеченні верховенства права та покращенні доступу до правосуддя як основи сучасної демократичної європейської України.

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе, у свою чергу, зауважив, що стратегія Міністерства юстиції полягає у максимальному інформуванні громадян про важливість активної позиції, коли права опиняються під загрозою.

«Ми надаватимемо чіткі, прикладні й зрозумілі поради, щоб, потрапивши у неприємну ситуацію, українці  точно знали, як діяти і до кого звертатися. З іншого боку ми, Мін'юст, у співпраці з Міністерством освіти, фіналізуємо Концепцію реформування юридичної освіти і ми впевнені, що у нас будуть конкретні результати і в цьому напрямку», – заявив Гія Гецадзе.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Додаткові відомості про програми USAID можна отримати у Відділі інформації та зв’язків з громадськістю USAID за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінці http://ukraine.usaid.gov або у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» реалізується з жовтня 2016 року і ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID «Україна: верховенство права» та «Справедливе правосуддя». Детальнішу інформацію про програму можна отримати за телефоном +38 (044) 581-3303.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області