структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
08 червня 2017 року

Безоплатна правова допомога жителям Любомльського району та вирішення питання щодо належного функціонування мобільних консультаційних пунктів


Сьогодні начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик з робочою поїздкою побував у Любомльському районі.

Під час робочої поїздки керівник юстиції області спочатку побував у Любомльському районному відділі державної виконавчої служби, де провів виїзний прийом громадян краю, яких цікавили питання, пов'язані з виконанням судових рішень.

Під час зустрічі з працівниками відділу державної виконавчої служби Валентин Іванович окреслив коло питань, над якими вони повинні працювати на найближчу перспективу, в тому числі щодо захисту законних прав та інтересів громадян, які звертаються до них за правовою допомогою.

Цього ж дня він також побував у Любомльському Бюро правової допомоги, де провів прийом громадян та зустрівся з його працівниками. Валентин Іванович ознайомився з роботою Бюро та поцікавився, як проводиться консультування громадян району посадовими особами структурних підрозділів головного територіального управління юстиції.

Нагадаємо, що консультування посадовими особами органів юстиції області у БПД здійснюється відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” та на виконання Плану заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги за результатами оперативної наради в Міністерстві юстиції України 09 вересня 2016 року. З цією метою, начальником Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентином Кухариком 03 квітня затверджено графік проведення посадовими особами органів юстиції області консультування в бюро правової допомоги у ІІ кварталі 2017 року. Відповідно до графіка посадові особи органів юстиції області (начальники відділів ДВС, ДРАЦСу, завідувачі держнотконтор) здійснюють консультування громадян у 14-ти бюро правової допомоги області двічі на місяць.

Також передбачено щомісячне консультування громадян у БПД і керівництвом головного територіального управління юстиції в області, яке 8 червня здійснено у Любомльському бюро правової допомоги.

У цей же день начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик на виконання плану заходів облдержадміністрації щодо ефективної координації роботи, задіяних з впровадження безвізового режиму, служб, структур та організацій незалежно від їх відомчого підпорядкування на період з 11 червня до 11 липня 2017 року, побував у міжнародному пункті пропуску “Ягодин”, де вирішував питання роботи на цей термін мобільного консультаційного пункту з надання безоплатної правової допомоги.

Зазначимо, що 7 червня цього року начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик разом з директором Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталією Смолярчук уже відвідали пункт пропуску “Устилуг”, де також з 11 червня по 11 липня працюватиме мобільний консультаційний пункт з метою надання роз'яснень норм чинного законодавства та Угоди щодо безвізового режиму громадянам України, які прямують за кордон.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області