структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
21 липня 2017 року

Нагадуємо представникам громадських об’єднань !

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання» до 31.12.2017 року статути (положення) громадських організацій, спілок громадських організацій повинні бути приведені у відповідність із цим Законом, для чого подаються документи відповідно до частини 4 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Реєстрація змін до статутів (положень), пов’язаних з введенням вищезазначеного Закону в дію, здійснюється без справляння плати за реєстраційні дії протягом п’яти років з дня введення Закону в дію, тобто до 31.12.2017.

Для реєстрації змін до статутів (положень) подаються наступні документи:

1. заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться у Єдиному державному реєстрі (форма заяви №3, затверджена наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5);

2. примірник оригіналу (нотаріальна засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління громадського об’єднання про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру. (Вимоги до оформлення таких рішень (протоколів вищих органів управління громадських формувань) визначено спеціальним законом – «Про громадські об’єднання»). Також визначено строк подання цих рішень для державної реєстрації змін – протягом 60 днів з дня прийняття відповідного рішення. Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами). Справжність підписів на такому рішенні нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом. Справжність підписів на рішенні, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі, нотаріально засвідчується лише у разі наявності такої вимоги в установчих документах відповідного громадського об’єднання;

3. реєстр осіб (громадян), які брали участь в засіданні уповноваженого органу управління юридичної особи;

4. документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського об’єднання про внесення змін до Єдиного державного реєстру;

5. статут громадського об’єднання у новій редакції, який повинен бути викладений у письмовій формі, прошитий, пронумерований та підписаний уповноваженими ними особами.

Подати документи для державної реєстрації змін до статуту (положення) громадського об’єднання можливо як до Головного територіального управління юстиції у Волинській області (вул. Володимирська, 1, м. Луцьк), так і до центрів надання адміністративних послуг Волинської області, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області