структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
27 липня 2017 року

Юстиція Волині презентувала результати своєї роботи у першому півріччі 2017 року

Сьогодні начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик у ході прес-конференції презентував результати роботи юридичного відомства у першому півріччі 2017 року.Відкриваючи захід керівник юстиції Волині Валентин Кухарик відзначив, що реалізовуючи завдання Міністерства юстиції головним територіальним управлінням юстиції в області та його структурними підрозділами за шість місяців поточного року вдалося провести реальні, зрозумілі для кожного громадянина реформи у сфері юстиції, відчутні для життя українських громадян.

“Тому, підтримуючи ініціативу Міністерства юстиції України і особисто Міністра Павла Петренка, дозвольте презентувати публічний звіт про роботу органів юстиції області у I півріччі 2017 року. Тобто, коротко озвучити основні акценти роботи та результати, які ми досягли протягом вказаного періоду.

Передусім почну з органів державної виконавчої служби області, оскільки особлива увагу на даному етапі приділялась саме реформуванню органів ДВС.

У I півріччі 2017 року на виконання в органах ДВС області перебувало 79,5 тис. виконавчих документів.

Завершено 44% виконавчих документів. Стягнуто 63 млн грн.

За вказаний період до Державного бюджету перераховано понад 4,4 млн грн виконавчого збору, передано на реалізацію до ДП “Сетам” майна на суму понад 69 млн грн”, - зазначив начальник головного територіального управління юстиції в області.

Незабаром почнуть працювати два офіси приватних виконавців. Саме сьогодні, 27 липня, проводиться сертифікація їх робочих місць”, - відзначив Валентин Іванович.

За словами Валентина Кухарика, важливим напрямком роботи відомства є захист громадян та бізнесу від рейдерських захоплень майна.

“Цьому сприяє активна робота Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. А це тому, що громадяни Волині знають, що за захистом свого порушеного права у сфері реєстрації можна звернутися не лише до суду, а й до юстиції.

У 2017 році до Комісії громадяни звертались 33 рази з відповідними скаргами, 7 скарг було задоволено. Тобто, відновлено порушені права 7 громадян. У 2016 році було 27 таких скарг. Громадяни звертаються до нас на дії реєстраторів тому, що головним територіальним управлінням юстиції в області систематично проводиться правороз’яснювальна робота серед населення. За звітний період проведено 30 таких заходів”, - відзначив він.Начальник головного юридичного відомства коротко зупинився на окремих проектах, які були запроваджені Міністерством юстиції та реалізовуються працівниками органів юстиції на Волині. Зокрема, у сфері державної реєстрації - “Шлюб за добу”, “Видача свідоцтв про народження у пологовому будинку”.

За словами очільника юстиції Волині, управління юстиції продовжує надавати сервіс з вручення свідоцтв про народження дітей у пологових будинках.

“З початку року було вручено 2200 свідоцтв (64% від усіх народжень). Започатковано та активно впроваджується сервіс по видачі довідок для реєстрації місця проживання новонародженої дитини - 875.

Ми продовжуємо розвивати наші популярні серед населення послуги. У рамках проекту “Шлюб за добу” уже зареєстровано 125 шлюбів”, - відзначив Валентин Іванович.

Опісля, заступники та керівники структурних підрозділів головного територіального управління юстиції в області проінформували представників засобів масової інформації та громадськість краю про свою роботу.

Про роботу органів державної виконавчої служби та впровадження інституту приватних виконавців розповів присутнім заступник начальника Управління державної виконавчої служби - начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Анатолій Клехо.

З інформацією про роботу “Онлайн будинку юстиції” та Комісії з розгляду скаргу сфері державної реєстрації виступив перший заступник начальника головного територіального управління юстиції в області Сергій Філюк.

Начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Тетяна Ярема зосередила увагу присутніх на впровадженні загальнонаціонального проекту “Я маю право!”, який реалізовується Міністерством юстиції України у співпраці з БПД та територіальними органами юстиції за підтримки USAID “Нове правосуддя” та іншими донорами.

На завершення презентації начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик окреслив коло завдань, які спрямовані на підвищення ефективності роботи органів юстиції області на поточний період.Зауважимо, що додаткову інформацію про роботу головного територіального управління юстиції в області та його структурних підрозділів у першому півріччі 2017 року можна отримати на сайті головного територіального управління юстиції у розділі “Інформація управління” у рубриці “Звіти та аналітичні матеріали діяльності управління”.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області