структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
10 серпня 2017 року

Підведення підсумків діяльності органів ДВС області

09.08.2017 в приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулось засідання колегія Головного територіального управління юстиції у Волинській області щодо підведення підсумків роботи територіальних органів державної виконавчої служби області за І півріччя 2017 року.Начальник управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення – начальник відділу фінансового забезпечення бухгалтерського обліку та звітності Стовпяк І.Л. доповіла про стан фінансування та використання коштів загального та спеціального фонду відділами державної виконавчої служби Волинської області протягом І півріччя 2017 року.

Начальник відділу персоналу Хвещук А.В. підвела підсумки роботи з питань ведення кадрової роботи та державної служби в органах ДВС.

Директор Волинської філії державного підприємства "Національні інформаційні системи" Кічата Т.І. розповіла про проблемні питання щодо організації роботи автоматизованої системи виконавчих проваджень.

Начальник відділу аналітики та статистики Войтович О.В. спільно з директор Волинської філії державного підприємтва “СЕТАМ” Дацюком В.Є. проінформували про стан передачі на реалізацію та розпорядження арештованим та конфіскованим майном.

Виконуючий обов’язки начальника Управління державної виконавчої служюи Клехо А.Є. проаналізував данні статистичної звітності органів державної виконавчої служби Волинської області за І півріччя 2017 року та висловив зауваження щодо показників роботи Володимир-Волинського та Ковельського міськрайонних, Камінь-Каширського, Локачинського, Ківерцівського, Луцького та Шацького районних відділів державної виконавчої служби, відділу примусового виконання рішень. Керівників вказаних структурних підрозділів було запрошено до виступу для надання пояснень з приводу оголошених показників роботи.

За результатами засідання колегії роботу окремих відділів ДВС визнано незадовільною та такою, що потребує покращення. Керівників названих органів зобов’язано вжити заходів щодо покращення роботи у визначених напрямках протягом поточного кварталу.Начальник управління юстиції Кухарик В.І. підвів підсумки засідання колегії та ще раз проінформував про пріоритети роботи Міністерства юстиції України.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області