структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
14 серпня 2017 року

Очільник юстиції Волині Валентин Кухарик на оперативній нараді в облдержадміністрації розповів про правовий захист аграріїв від рейдерства

14 серпня, під час проведення оперативної наради у Волинській обласній державній адміністрації заступником директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмилою Петрикан було повідомлено про конфліктну ситуацію щодо посівів зернових у Рожищенському районі.

Прокоментувати цю ситуацію і надати правову оцінку цим діям попросили розповісти начальника головного територіального управління юстиції в області Валентина Кухарика. Він, зокрема проінформував, що 09 серпня 2017 року Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства юстиції України про створення регіональних оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерських захоплень земель та зібраного врожаю. Є відповідне доручення і Міністра юстиції Павла Петренка від 09 серпня цього року за № 102/1/47-17 з цього питання, - зазначив він. Відповідно до нього, начальникам головних територіальних управлінь юстиції в областях необхідно ініціювати перед головами обласних державних адміністрацій проведення першого установчого засідання оперативного штабу із залученням представників територіальних органів Міністерства юстиції, МВС, прокуратури (за їх згодою), Держгеокадастру та відповідних місцевих аграрних асоціацій. З урахуванням цих пропозицій, в усіх областях, і нашій, зокрема, мають бути створенні так звані антирейдерські штаби, які контролюватимуть цю ситуацію.

У рамках забезпечення цих заходів, працюватимуть мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, які з 15 серпня нинішнього року запрацюють. Їх мета — це доступ до системи безоплатної правової допомоги, в тому числі щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз’яснення антирейдерського законодавства, - наголосив Валентин Кухарик.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області