структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
15 серпня 2017 року

До відзначення 26-ї річниці з Дня Незалежності України юстиція Волині проводить декаду правових знань

З 16 по 25 серпня 2017 року в області буде проведено декаду правових знань, яка приурочена до 26-ї річниці з Дня проголошення Незалежності України. Відповідний наказ від 02 серпня 2017 року за № 183/6 підписав начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик.

Згідно затвердженого плану заходів працівниками головного територіального управління юстиції в області будуть здійснені виступи у засобах масової інформації щодо процесу державотворення в Україні, роз'яснення серед населення державної правової політики, норм Конституції України та законів України, що визначають права та свободи громадян, ролі органів юстиції у забезпечені прав громадян.

У рамках декади правових знань 16 серпня працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти буде проведено семінар з юристами області з питань становлення української державності, розбудови демократичної держави, тощо.

Передбачено також проведення круглих столів з державними реєстраторами, з адвокатами області щодо порядку подання запитів та їх виконання до органів державної реєстрації актів цивільного стану та з представниками суду для оптимізації процедури виконання рішень судів, які будуть організовані сектором взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів та відділом державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції в області.

Крім того, заплановано проведення спільного правоосвітнього заходу з Регіональним та місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, на якому будуть обговорені основні реформи, що проводяться Міністерством юстиції України та їх реалізація на Волині.

Також згідно плану заходів передбачено проведення флеш-мобів щодо урочистого вручення свідоцтв про народження в закладах охорони здоров’я та “Захищай свої права — реєструй громадські об’єднання” (разом із представниками громадської організації “Асоціація захисту прав споживачів+”) та правового майстер-класу “On-line будинок юстиції — як це працює?”; вуличного інформування: розповсюдження серед населення брошур, що популяризують роботу органів юстиції; виготовлення та розповсюдження серед навчальних закладів, підприємств, установ та організацій буклетів, методичних рекомендацій на тему: “Кожен має право”.

Для засуджених у Луцькому слідчому ізоляторі представником Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини буде проведено особистий прийом та надання консультацій з правових питань.

До Дня незалежності України у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки працівники головного територіального управління юстиції в області візьмуть участь у відкритті циклу книжкових виставок “Історична правда: Україна. Шлях гідності та незалежності” та зустрічі із захисниками, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України на тему: “Нескорені герої”.

Спеціалісти головного територіального управління в області проведуть для працівників апарату та керівниками структурних підрозділів Іваничівської райдержадміністрації лекції на тему: “Порядок звернення до Європейського суду з прав людини”, “Основні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод”, “Новації , які мають місце у роботі органів юстиції”.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України 22 серпня буде проведено змагання на байдарках серед працівників Головного територіального управління юстиції у Волинській області. Цього ж дня в області буде проведено Єдиний день правового (вуличного) інформування з питань державної реєстрації актів цивільного стану.

Керівництвом головного територіального управління юстиції в області будуть здійснюватися виїзні прийоми та консультування громадян у Бюро правової допомоги, а також разом з представниками Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД візьмуть участь в роботі мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, в тому числі щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз'яснення антирейдерського законодавства.

У трьох громадських приймальнях головного територіального управління юстиції в області (стаціонарна, виїзна та дистанційна), спеціалістами управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, юристами структурних підрозділів установ юстиції для громадян та жителів області і міста Луцька також буде надаватися безоплатна первинна правова допомога.

Працівники органів юстиції також візьмуть активну участь у проведенні правоосвітніх заходів, організованих представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, громадськості краю, приурочених до Дня Незалежності України.

23 серпня начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик проведе урочисту нараду з працівниками юридичного відомства, присвячену Дню Незалежності України та Дню прапора України.

Участь керівництва та працівників головного територіального управління юстиції в області в організації інформаційно-просвітницького заходу “Містечко USAID”, приуроченого до святкування Дня міста Луцька, яке відбудеться 25 серпня 2017, організованого Міністерством юстиції України спільно з Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Нове правосуддя”.

Інформація щодо висвітлення заходів, проведених в рамках Декади правових знань, буде висвітлюватися у ЗМІ, соціальній мережі Фейсбук та розміщуватиметься на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області