структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
15 серпня 2017 року

На Волині створили оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, у першому засіданні якого взяв участь керівник юстиції області Валентин Кухарик

З метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки, сприяння правоохоронними органами у фіксації вчинених правопорушень для подальшого притягнення винних осіб до відповідальності, згідно розпорядження голови Волинської обласної адміністрації від 14 серпня 2017 року № 412, в області створений оперативний штаб із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав на посіви.

Сьогодні, 15 серпня, було проведено перше його засідання штабу. До складу штабу під головуванням голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика увійшли перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов (заступник голови оперативного штабу), представники головного територіального управління юстиції в області на чолі з його керівником Валентином Кухариком (заступник голови штабу), Департаменту агропромислового розвитку та юридичного управління облдержадміністрації, Держгеокадастру у Волинській області, постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин, громадського об'єднання “Організація роботодавців сільського господарства Волинської області”, Асоціації фермерів та приватних землевласників Волинської області, Національної поліції та Служби безпеки у Волинській області.

Під час засідання штабу було звернуто увагу на те, що на сьогодні наші землероби нерідко стають жертвами спроб рейдерського захоплення землі, або врожаю. Ця проблема стає особливо гострою у період жнивної кампанії. На жаль, на Волині також зафіксували конфліктну ситуацію щодо 170 посівів гектарів вівса у Рожищенському районі, - відзначили в штабі.

На засіданні штабу виступив начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик. Він зазначив, що у рамках діяльності оперативного штабу на Волині з 15 серпня також почали працювати мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги. Наші працівники разом з представниками Луцького місцевого центру з надання БВПД розпочали інформаційну кампанію щодо роз'яснення акнтирейдерського законодавства. Протягом двох місяців спеціалісти юстиції області та системи безоплатної правової допомоги двічі на тиждень будуть виїжджати у регіони, де ними буде надаватися безоплатна правова допомога та консультації з цих питань, допомагатимуть аграріям як діяти у таких ситуаціях тощо. Сьогодні, до слова, представники головного територіального управління юстиції на запрошення голови Луцької райдержадміністрації Ігоря Ярмольського уже виступили перед сільськими та селищними головами району, а також взяли участь у забезпеченні роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, зокрема, зустрілися з аграріями Заборольської, Веселівської сільських рад та Смолигінської територіальної громади Луцького району, - відзначив Валентин Іванович.

На засіданні було обговорена робота штабу. Зокрема, рекомендовано головному територіальному управлінню юстиції в області сприяти в межах повноважень в організації засідань оперативного штабу. А оперативному штабу постійно здійснювати моніторинг та аналіз стану справ і причин виникнення правопорушень протиправного захоплення земель чи збіжжя з виїздами на місце, зокрема на підставі звернень самих власників. За результатами засідань надавати обласній державній адміністрації відповідну інформацію з пропозиціями.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області