структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
15 серпня 2017 року

Юстиція Волині розповіла для сільських голів Луцького району як захистити аграріїв від рейдерів

Сьогодні заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації — начальник управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції в області Ольга Семенюк зустрілася з сільськими, селищними головами Луцького району і ознайомила голову Луцької районної державної адміністрації Ігоря Ярмольського та учасників наради з роботою головного територіального управління юстиції щодо захисту аграріїв від рейдерських захоплень земель та зібраного врожаю.

Під час виступу вона зазначила, що 09 серпня 2017 року Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства юстиції України про створення регіональних оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерських захоплень земель та зібраного врожаю.

У рамках діяльності оперативного штабу в області, до складу якого увійшли і представники головного територіального управління юстиції, з 15 серпня нинішнього року на Волині почали працювати мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, в тому числі щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз’яснення антирейдерського законодавства.

Фахівці головного територіального управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги області консультуватимуть людей у районах, як діяти у ситуаціях, коли рейдери захоплюють землю або урожай, допомагатимуть правильно написати скаргу на дії реєстраторів, які вчинятимуть неправомірні дії з нерухомим майном. Така робота буде здійснюватися на весь період жнив - до листопада цього року. Протягом цього періоду, згідно затвердженого графіку, буде забезпечена робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, в тому числі щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз'яснення антирейдерського законодавства, - зазначила Ольга Семенюк.

- Перші такі виїзди передбачені у населені пункти Луцького району. Зокрема, сьогодні за моєю участю разом працівниками Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представниками Луцької районної громадсько-політичної газети “Слава праці”, ми побуваємо у Заборольській, Веселівській сільських радах та у Смолигівській територіальній громаді, де проведемо з аграріями цих регіонів зустріч та розповімо їм як захиститися від рейдерів. Роз'яснення антирейдерського законодавства для аграріїв буде проведена і в інших районах нашої області, - відзначила вона.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області