структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
06 вересня 2017 року

Співпраця юстиції Волині та системи БПД області у рамках реалізації всеукраїнського проекту Міністерства юстиції “Я маю право!”


Про це та інше сьогодні під час круглого столу говорили учасники круглого столу під час звіту Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Модератор заходу - директор Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька проаналізувала роботу свого юридичного відомства за два роки діяльності та рік роботи Бюро правової допомоги, які підпорядковані установі.

На заході з інформацією щодо розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні виступив заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Євгеній Блащук.

Під час засідання круглого столу особлива увага зосереджувалася на співпраці партнерів Луцького місцевого центру з надання БВПД в особі адвокатів та головного територіального управління юстиції в області.

Про активну співпрацю між юстицією Волині та Луцьким місцевим центром говорила заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації — начальник управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції в області Ольга Семенюк. Вона відзначила результативну діяльність між двома відомствами з питань роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, в тому числі щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз'яснення антирейдерського законодавства; щодо роботи з прийому документів через фронт-офіси від представників громадських об'єднань; консультування громадян посадовими особами головного територіального управління юстиції в області у Бюро правової допомоги.

Ольга Семенюк дала інтерв'ю журналістам обласного телебачення з питань реалізації в області всеукраїнського проекту Міністерства юстиції “Я маю право!”, в тому числі у запровадженні на теренах нашого краю новацій у сфері державної реєстрації та роботі мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та роз'яснення антирейдерського законодавства.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області