структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
14 вересня 2017 року

Сектор з питань банкрутства повідомляє

13 вересня 2017 року за участю першого заступника начальника ГТУЮ у Волинській області Сергія Філюка, завідувача сектору з питань банкрутства Алли Зарічанської та арбітражного керуючого Сергія Михайловського відбулася оперативна нарада з питання стану погашення заборгованості по заробітній платі на підприємстві ДП “Луцький комбінат хлібопродуктів № 2”, яке постановою господарського суду Волинської області від 10 квітня 2017 року визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим С. Михайловським доведена присутнім інформація про вжиті ним, як ліквідатором ДП “Луцький комбінат хлібопродуктів № 2”, заходи для зменшення боргу по заробітній платі працівникам даного підприємства, який станом на 1 вересня 2017 року становить 2253,2 тис. грн. Працівникам підприємства виплачена заробітна плата включно за лютий місяць поточного року, а всього протягом 2017 року було погашено заборгованість в сумі 2861,6 тис. грн. В подальшому заборгованість по заробітній платі працівникам буде виплачуватися частково за рахунок надходжень орендної плати від ДП “Чортківський комбінат хлібопродуктів” Державного агентства резерву України, з яким ДП “Луцький комбінат хлібопродуктів № 2” укладено Договір оренди майна, та в подальшому - у визначеному Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” порядку.

Крім того, арбітражний керуючий повідомив, що на засіданні комітету кредиторів 14 серпня 2017 року, членами якого є Державне агентство резерву України, підприємство з іноземними інвестиціями “ГЛЕНКОР ГРЕЙН УКРАЇНА”, Луцька ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області, ПАТ “Аграрний фонд”, сільськогосподарське приватне підприємство “Рать”, затверджено результати проведеної у серпні місяці інвентаризації майна підприємства. Оскільки дане підприємство входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, то переліки ліквідаційних мас підлягають погодженню з органом, уповноваженим управляти державним майном.

Сергієм Філюком наголошено на дотриманні арбітражним керуючим визначених Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” повноважень ліквідатора ДП “Луцький комбінат хлібопродуктів № 2” та постійному інформуванню управління юстиції в області щодо стану погашення заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства-банкрута.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області