структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
19 вересня 2017 року

Анонс. До уваги ЗМІ!
Головне територіальне управління юстиції у Волинській області проводить показові церемонії обряду “Шлюбу” за власними сценаріями

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області звертається до мешканців та гостей нашого міста. Запрошуємо Вас скористатись нашими послугами в організації та проведенні урочистих обрядів.

Ми готові допомогти Вам в організації найважливіших подій у Вашому житті, та провести урочисті обряди “Народження”, “Ювілею весілля”, “Шлюбу” та незабаром, “Заручин”.

У Вас є можливість самостійно обрати місце проведення індивідуальних обрядів. Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Волинської області готові врахувати всі Ваші пропозиції та побажання при організації індивідуальних обрядів та провести їх як в межах приміщення відділу, так і за його межами.

Також, хочемо зазначити про те, що у місті Луцьку можна скористатись можливістю самостійно обрати день і час для проведення державної реєстрації шлюбу, скориставшись швидким і зручним сервісом “Шлюб за добу”. У зв`язку з тим, що дана послуга стала популярною серед громадян, ми ініціюємо запровадження цієї послуги у містах Ковель та Нововолинськ Волинської області. Хочемо зауважити про те, що одним із організаторів “Шлюбу за добу” є державний історико-культурний заповідник у м. Луцьку (Луцький замок), що надає змогу жителям та гостям нашого міста скористатись спрощеною та пришвидшеною процедурою державної реєстрації шлюбу та у будь-який день одружитись на території одного з найбільших та найдавніших в Україні замків.

Ми намагаємось слідкувати за сучасними модними тенденціями в організації та проведенні урочистих обрядів та запроваджувати їх по всій області, тому, проводимо заходи, спрямовані на покращення якості надання послуг.

Так, працівники Луцького міського та Луцького районного відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області організовують для своїх колег з районних та міських відділів державної реєстрації актів цивільного стану області показові церемонії обряду “Шлюбу” за власними сценаріями, які відбудуться у приміщенні Луцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області (23 вересня 2017 року, о 12 год. 00 хв.), на території Луцького замку (20 вересня 2017, о 13 год. 30 хв.) та на території ресторану “Корона Вітовта” у місті Луцьку (23 вересня 2017 року, о 15 год. 00 хв.)

Окрім того, запрошуємо Вас, шановні жителі Волинської області, взяти участь в опитуванні та повідомити нам Ваші пропозиції та зауваження для покращення якості надання послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану, заповнивши форми опитування у міських та районних відділах державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції.

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області (конт. тел.:71-46-44; 71-54-17; Панасюк Ольга Сергіївна, заступник начальника відділу ДРАЦСу управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області)

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області