структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
25 вересня 2017 року

Очільник юстиції Волині Валентин Кухарик виступив на оперативній нараді в облдержадміністрації

Сьогодні начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик проінформував учасників оперативної наради про роботу оперативного штабу із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав на посіви.

Валентин Іванович зазначив, що вже проведено 5 засідань оперативного штабу, на яких розглядались питання, зокрема, щодо його роботи та діяльності мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, проблемних питаннях, які виникають при реєстрації договорів оренди на землі сільськогосподарського призначення та інші.

Для ефективного реагування на будь-які незаконні спроби захоплення земель, на головній сторінці офіційного сайту Головного територіального управління юстиції у Волинській області розміщено номери телефонів “гарячої лінії” оперативного штабу із зазначенням графіку та годин роботи, однак таких звернень не було, - відзначив він.

Він також зупинився на роботі мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги. Так, станом на 25 вересня юристами, які включені у склад мобільних точок, проведено робочі зустрічі з громадянами та сільськогосподарськими виробниками у 30 населених пунктах Волинської області, в тому числі 7 зустрічей за моєї безпосередньої участі, - відзначив очільник юстиції області.

На консультації до мобільних точок доступу з роз`яснення законодавства у сфері державної реєстрації ( з питань що стосуються реєстрації права власності землі, договорів оренди, реєстрації земельних ділянок в державному земельному кадастрі, зміни цільового призначення земельних ділянок, узгодження меж суміжних земельних ділянок та ряд інших), уже звернулось 266 громадян.

Валентин Кухарик також проінформував присутніх із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”.

У рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!” на Волині відбуватимуться різноманітні заходи. Зокрема, фахівці юстиції братимуть участь в інформаційно-просвітницьких флешмобах, організовуватимуться вуличні інформування жителів та гостей обласного центру в інформаційному наметі головного територіального управління юстиції, здійснюватимуться виїзні консультації, поширюватимуться буклети, проводитимуться в області інші правоосвітні заходи, тощо.

За словами Валентина Кухарика, Кабмін прийняв рішення презентувати Національній раді реформ при Президентові України стратегію розвитку проекту "Я МАЮ ПРАВО" та звернутися з ініціативою оголосити 2018 рік роком реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!», - наголосив Валентин Кухарик.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області