структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
25 вересня 2017 року

У рамках Всеукраїнського просвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з нагоди відзначення Дня юриста, юстиція Волині з проведенням на юридичному факультеті СНУ ім.Лесі Українки Дня відкритих дверей розпочала декаду правових знань

Сьогодні у рамках реалізації Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», юстиція Волині розпочала декаду правових знань із проведення на юридичному факультеті СНУ ім.Лесі Українки Дня відкритих дверей.У заході взяли участь начальник та головні спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області Микола Герасимик, Богдана Довгополова-Савотюк, Ольга Костюк та працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області в особі начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Андрія Петрика та в.о.начальника відділу організаційної роботи юридичного забезпечення діяльності та персоналу Мирослави Хлистік.

Микола Герасимик розповів студентам про основні напрямки роботи головного територіального управління юстиції та його структурних підрозділів. Партнери з Регіонального центру з надання БВПД розказали про механізми надання, в тому числі і для студентів, безоплатної правової допомоги.

Під час заходу Микола Герасимик запросив студентів-юристів до роботи в Координаційній раді молодих юристів, що створена та діє при Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області.

Студентів та викладачів вузу ознайомлено із загальнонаціональним просвітницьким проектом Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!” та запрошено взяти активну участь у його реалізації.Під час цих заходів для студентів 3 курсу було поширено 100 буклетів про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», з питань захисту прав громадян та безоплатної правової допомоги, про он-лайн будинок юстиції, проставлення апостиля через відділи державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрація шлюбу за добу тощо. Безпосередньо серед студентів було поширено буклет “Вимагають хабара за іспит чи навчання? Захищай свої права!”.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області