структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
01 листопада 2017 року

У рамках реалізації в області проекту “Я маю право!” керівник юстиції Волині надавав правову допомогу жителям Володимир-Волинського району

Сьогодні начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик з робочою поїздкою побував у Володимир-Волинському районі.

Під час робочої поїздки керівник юстиції області спочатку побував у Володимир-Волинському міськрайонному відділі державної виконавчої служби, де провів виїзний прийом громадян краю, яких цікавили питання, пов'язані з виконанням судових рішень.

Під час зустрічі з працівниками відділу державної виконавчої служби Валентин Іванович окреслив коло питань, над якими вони повинні працювати на найближчу перспективу, в тому числі щодо захисту законних прав та інтересів громадян, які звертаються до них за правовою допомогою.

Начальник юстиції області довів до працівників Володимир-Волинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби завдання, які випливають з Плану заходів Міністерства юстиції України та органів юстиції Волині з реалізації в області правопросвітницького проекту “Я маю право!” у 2017 — 2019 роках.

Цього ж дня він також побував у Володимир-Волинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де з працівниками Центу окреслено основні завдання співпраці у реалізації проекту “Я маю право!”

У ході зустрічей були роздані інформаційні матеріали (зокрема, плакати, буклети) на правову тематику відповідно до інтересів цільової аудиторії.

Крім того, начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик зустрівся з міським головою Петром Саганюком, з яким обговорено питання правового та суспільного життя міста.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області