структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
13 листопада 2017 року

Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Камінь-Каширському районі

10 листопада 2017 року, в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги здійснено виїзд до Камінь-Каширського району.


З мешканцями с. Тоболи та с. Пнівно спілкувалися заступник начальника Управління державної реєстрації - начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Вікторія Пирога, головний спеціаліст цього ж відділу Марія Місюк та спеціалісти центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Населення та аграріїв району проінформовано про зміст, ключові питання і завдання загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», антирейдерське законодавство, пілотні проекти, запроваджені Міністерством юстиції України, а також надані консультації.

Найактуальнішими питаннями, з якими зверталися громадяни, були питання щодо земельних відносин, оформлення права власності на підставі державних актів, в яких відсутній кадастровий номер, порядку укладення договору дарування, оформлення спадщини, право на пільги щодо спалти земельного податку, тощо.

Нагадаємо, що за дорученням Міністерства юстиції України, в області створено та забезпечено роботу мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги, які здійснюють виїзди до сільської місцевості та консультують населення та аграріїв щодо способів убезпечення від рейдерів, захисту земель та врожаю. Разом з тим, у консультативному пункті мобільних точок можна отримати консультацію не лише на означену тематику, а й на інші питання, що входять до компетенції органів юстиції.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області