структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
27 листопада 2017 року

ПУБЛІЧНА ЗАЯВА УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ З ПРИВОДУ РІШЕННЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “ПРО ЗВЕРНЕННЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ДО МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ДО ДІЯЛЬНОСТІ ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ”

На засіданні обласної ради 23 листопада цього року розглядалося питання щодо діяльності обласного управління юстиції, за результатами якого було прийнято рішення cхвалити текст звернення Волинської обласної ради до Міністра юстиції України щодо діяльності Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Підставою для розгляду цього питання стала інформація стосовно невиконання управлінням юстиції у повному обсязі покладених на нього завдань, зокрема в частині дій державних виконавців до ДКП “Луцьктепло”, відсутності у Маневицькому районі державного нотаріуса, претензії до реєстраційної служби Шацького районного управління юстиції.

Заявляємо, що вищевказані твердження є хибними з огляду на наступне.

Інформація, що начебто “через дії державних виконавців накладено арешт на усі рахунки одного з найбільших підприємств міста Луцька ДКП “Луцьктепло” з метою стягнення коштів у сумі 28.2 млн. грн.” спростовується тим, що виконавчий документ про стягнення з цього комунального підприємства суми боргу у розмірі 28,2 млн. грн. в органах ДВС області не перебуває.
Більше того, відповідно до Інструкції з організації примусового виконання рішень рішення, сума зобов'язання яких становить двадцять та більше мільйонів гривень, не підвідомчі територіальним відділам ДВС.

Варто наголосити, що державною виконавчою службою області у цьому році забезпечено виплату заборгованості по заробітній платі працівникам ДКП “Луцьктепло” на суму 1 млн 523 тисячі гривень.

Стосовно сфери державної реєстрації та нотаріату, інформуємо, що в результаті ініціатив Мін’юсту на сьогодні функції з державної реєстрації нерухомості та бізнесу не відносяться до компетенції управління юстиції.

Шацьке районне управління юстиції, структурним підрозділом якого була реєстраційна служба, ліквідоване ще 24 травня 2016 року, а зазначені функції на території Волинської області здійснюють 16 райдержадміністрацій, 5 міських, 9 сільських, 3 селищні ради, 1 акредитований суб'єкт, приватні та державні нотаріуси.

З метою забезпечення громадян нотаріальними послугами в області працюють 20 державних та 117 приватних нотаріусів. Залишаються вакантними 11 посад державних нотаріусів, в тому числі у Маневицькій державній нотаріальній конторі. У зв'язку з відсутністю осіб, які отримали свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю та виявили бажання працювати державним нотаріусом, Головне територіальне управління юстиції у Волинській області не в змозі заповнити вакантні посади. Однак, з метою належного нотаріального обслуговування населення Маневиччини, двічі на тиждень у вівторок та четвер прийом громадян здійснює державний нотаріус сусіднього — Любешівського району. Також правова допомога жителям району щодня надається і консультантом цієї нотаріальної контори. Крім того, у жовтні додатково введена посада помічника нотаріуса.

Одночасно інформуємо, що управлінням юстиції проведено більше 40 зустрічей з сільськими, селищними головами та головами територіальних громад, під час яких роз'яснені норми Закону “Про нотаріат” стосовно можливості уповноваженими особами місцевого самоврядування видавати свідоцтва про право на спадщину, що значно спростить доступ громадян до нотаріальних послуг

У результаті таких ініціатив управління юстиції уже чотири уповноважені особи сільських рад Луцького, Локачинського та Любешівського районів проходять стажування, щоб в подальшому вчиняти нотаріальні дії для громадян сільської місцевості.

Юстиція Волині — відкрита для людей!

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Волинській області

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області