структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
09 січня 2018 року

ПУБЛІЧНА ЗАЯВА УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ПРИВОДУ СТАТТІ “ВОЛИНСЬКА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА СПРИЯЄ МАХІНАЦІЯМ ПРОДАЖУ 12 ФУР ЗА БЕЗЦІНЬ” ОПУБЛІКОВАНОЇ В ІНТЕРНЕТ ВИДАННІ “ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ”

У відеосюжеті ТРК “Аверс” від 03 січня 2018 року та в інтернет виданні “Волинські новини” від 04 січня 2018 року розміщено матеріали “Фури майже за безцінь під заставу”, “Волинська виконавча служба сприяє махінаціям продажу 12 фур за безцінь” відповідно.

Інформація, зазначена у вказаних матеріалах є хибною з огляду на наступне.

У відділі примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області перебуває виконавчий лист Луцького міськрайонного суду, за яким необхідно стягнути заборгованість за кредитом. З метою виконання рішення суду, державним виконавцем звернено стягнення на предмет застави — а саме: сім автомобілів та п'ять напівпричепів, тобто дані про продаж 12 фур є явним перебільшенням.

Висловлене судження, що оцінкою майна займається виконавча служба є помилковим, оскільки з метою встановлення вартості майна, державним виконавцем у відповідності до Закону України “Про виконавче провадження”, призначено суб'єкта оціночної діяльності — суб'єкта господарювання. Звертаємо увагу на те, що суб'єкт оціночної діяльності — суб'єкт господарювання несе відповідальність за недостовірну чи необ'єктивну оцінку майна. Крім того, висновок про вартість майна доводиться до відому сторін виконавчого провадження для можливості його оскарження. Лише після цього описане майно передається на реалізацію.

У відповідності до Закону України “Про виконавче провадження” та Порядку реалізації арештованого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України № 2831/5 від 29.09.2016, державний виконавець формує документи та заявку на реалізацію арештованого майна, які після перевірки безпосереднім керівником державного виконавця надсилаються в електронному вигляді через особистий кабінет відділу державної виконавчої служби для внесення інформації про проведення електронних торгів у Систему з реалізації арештованого майна. Таким чином, участь державного виконавця /перелік осіб, які вважаються державними виконавцями встановлений ст. 7 Закону України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів”/ є дійсно обов'язковою при підготовці до проведення торгів та обмежується даним етапом.

Натомість, спеціалісти Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області, в тому числі Домальчук Л.М., не приймають участі ні у зазначеному процесі, ні у самих торгах, а тому наведене у відеосюжеті та статті твердження з даного приводу є безпідставним.

Юстиція Волині — відкрита для людей!

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Волинській області

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області