структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
16 січня 2018 року

Протягом 2017 року у Луцьку зареєстровано 1872 шлюби з використанням різноманітних елементів урочистості

Про це повідомила начальник Луцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції Тамара Калинович.

У 2017 році у Луцькому міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції зареєстровано 1872 шлюби. Дев'яти парам наречених судом було надано право на шлюб, тобто знижено шлюбний вік ( як відомо, шлюбний вік в Україні для чоловіків та жінок встановлюється у вісімнадцять років). Наймолодшій нареченій було 16 років, наймолодшому нареченому — 17 років, найстаршому нареченому — 75 років. У минулому році у відділі зареєстрували шлюб 103 іноземних громадян. Майже 80 відсотків шлюбів зареєстровано в урочистій обстановці.

Ми всі є свідками того, що сьогодні офіційну реєстрацію шлюбу, традицію вінчатися в церкві, супроводжують своєрідні обряди і звичаї. Уже немає чітких рамок, що встановлюють яких традицій варто дотримуватись, а яких - ні. Кожна пара наречених вирішує це індивідуально, покладаючись на свої відчуття та бажання, адже кожна традиція містить своє унікальне значення та зміст для молодят.

У житті закоханих настає час, коли вони готові поєднати свої долі і готові сказати про це своїм батькам. У цей момент Луцький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану пропонує молодятам перший передвесільний обряд — заручини. Готуючись до цього дійства ми врахуємо всі ваші побажання, традиції ваших сімей, традиції краю, де ви проживаєте. Це дійство може бути проведено як вдома, так і за його межами.

Після заручин — підготовка до весілля, яка включає в себе реєстрацію шлюбу в державному органі . Для наречених у Луцькому міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану великий вибір варіантів проведення урочистої церемонії реєстрації шлюбу. До ваших послуг малий та великий обрядові зали, хоровий та музичний ( струнний) супровід обряду. Ви можете замовити церемонію, пронизану українськими національними традиціями або ж церемонію у сучасному стилі. За бажанням наречених обряд “Шлюбу” може бути проведений по індивідуальному сценарію, підготовленому разом з нашими фахівцями, за межами відділу: в замку Любарта, в ресторані чи кафе, біля річки чи озера і т.п. Ви самі оберете стиль урочистої церемонії, вкладете в це свято свої почуття і емоції, оберете стиль музичного оформлення, деталі, які вам хотілося б використати в цій церемонії.

Для тих, у кого багато років взаємного терпіння, уваги і турбот не пройшли даремно, хто став єдиним цілим, хто створив свій неповторний, затишний, добрий світ, який люблять діти, онуки, друзі ми пропонуємо відсвяткувати ювілей вашого весілля у нашому Палаці або за його межами, за вашим бажанням. Сценарій вашого ювілейного весілля буде наповнений найцікавішими подіями із вашого життя. Ювілейне весілля — це не привід для хвилювання, це великий привід зібрати дорогих вашому серцю людей. Це буде незабутнє свято!

Довірте підготовку ваших сімейних свят професіоналам Луцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області!напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області