структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
17 січня 2018 року

План спільних дій та координації роботи щодо реалізації у 2018 році проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Сьогодні за участю керівництва головного територіального управління юстиції та Регіонального і місцевих центрів з надання БВПД в області, проведений круглий стіл на тему: “Питання взаємодії та координації роботи Управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги області щодо реалізації у 2018 році проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

У вступному слові очільник юстиції Волині Валентин Кухарик відзначив, що 2018 рік, згідно Указу Президента України від 14 листопада 2017 року № 36, оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. У минулому році намітилася активна співпраця з системою БПД області. Нам потрібно виробити алгоритм спільних дій, щоб у поточному році активізувати цю роботу.

З інформаціями про проведену роботу і співпрацю з цих питань розповіли начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик та директор Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Ростислав Руденко.

Свої пропозиції щодо взаємодії та координації роботи між двома установами з реалізації у поточному році проекту “Я МАЮ ПРАВО!” висловили: заступники начальника головного територіального управління юстиції Сергій Філюк, Сергій Харченко, Ольга Семенюк, заступник начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти - начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Микола Герасимик та представники системи безоплатної правової допомоги - директори Володимир-Волинського Наталія Смолярчук, Луцького Ольга Кудрицька та Ковельського Василь Ковальчук місцевих центрів з надання БВПД.

За результатами круглого столу буде розроблений План спільних дій щодо взаємодії та координації роботи, який, на думку учасників заходу, сприятиме кращій організації реалізації на теренах Волині проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, а краяни отримають інформацію про свої права, а також навчаться використовувати ці права і, за необхідності, захищати їх.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області