структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
07 лютого 2018 року

ПРЕС-РЕЛІЗ
Юстиція Волині відзвітувала про результати роботи у 2017 році

Вчора, 06 лютого 2018 року, начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик, перший заступник начальник управління юстиції області Сергій Філюк, заступники начальника управління юстиції Ольга Семенюк та Сергій Харченко, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Тетяна Ярема, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Євгеній Блащук взяли участь у прес-конференції, в ході якої проінформували ЗМІ та громадськість про результати роботи Головного територіального управління юстиції у Волинській області у 2017 році.

Як зазначив начальник обласного управління Валентин Кухарик, з початку 2017 року головними напрямками роботи юстиції Волині стали захист прав громадян та бізнесу, а також реалізація проектів Міністерства юстиції України. Так, було запроваджено проект «Онлайн будинок юстиції». Цей проект дає змогу кожному отримати інформацію з реєстрів Мін’юсту, зареєструвати громадські формування, отримати дані про електронний цифровий підпис. Завершено розбудову повноцінної системи безоплатної правової допомоги, яку визнано однією з найкращих у світі.

Дуже важливим нововведенням у цьому році стала така послуга, як SMS-Маяк, яка відстежує будь-які зміни, що відбуваються з нерухомістю в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно і повідомляє вас.

Важливо, що у серпні 2017 року з метою запобіганню рейдерському захопленню землі було організовано роботу оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя.

Минулого року ми забезпечили батьків новонароджених повним пакетом послуг, які можна отримати, не виходячи з медичної установи. Окрім безпосередньо отримання свідоцтва, це і реєстрація місця проживання новонародженого, і оформлення державної допомоги при народженні дитини онлайн. Так, за 2017 рік було видано 4881 свідоцтво.

На сьогодні вдало функціонує електронний сервіс з проставлення апостиля на офіційних документах. Всього апостильовано 2372 документи.

Великою популярністю серед жителів та гостей області користується проект «Шлюб за добу», так вже укладено 394 шлюби. Окрім міста Луцьк, цей проект запроваджено також в містах Нововолинськ та Ковель.

Здійснюється он-лайн звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Цією послугою скористалися вже 1153 особи.

На Волині налагоджено роботу центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги. 19 414 громадян отримали безоплатну правову допомогу.

Задля покращення якості безоплатної правової допомоги центрами регулярно проводяться навчання-тренінги для працівників центрів і бюро та адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу громадянам.

Окремим напрямком роботи органів ДВС області стала боротьба зі злісними неплатниками аліментів, заборгованість яких сягає більше 6 місяців. Протягом 2017 року стягнуто понад 47 млн. грн. аліментів на користь 19 тис. дітей.

Також на Волині розпочали роботу два приватних виконавці.

Одним із важливих моментів роботи ДВС області є захист права на виконання судового рішення, який буде путівником виконавчого провадження, де чітко роз’яснятимуться права та дії кожної особи, яка пред’явила до виконання виконавчий документ або має намір пред’явити до виконання виконавчий документ.

На сьогодні Міністерством юстиції України запущено Реєстр боржників по виплаті аліментів, який буде відкритий для загального доступу в мережі “Інтернет”, де кожен охочий матиме змогу отримати відповідну інформацію.

Отже, головними пріоритетами в роботі управління юстиції та системи БПД стали захист прав громадян та бізнесу, а також розвиток сучасних сервісів. Юстиція Волині активно реалізовує загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!», який допомагає українцям захищати свої порушені права. Ми активно підтримали такі ініціативи Мін’юсту, як:
#АгроРейдериСтоп
#МаскиШоуСтоп
#ЧужихДітейНебуває
#ХабарЗаНавчанняСтоп
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО


Додаток: презентація “Результати роботи Управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги Волинської області у 2017 році”.

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області