структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Роз'яснення та коментарі
Реєстрація підприємців за єдиним стандартом


З 1 липня 2013 року функції реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців перейдуть від місцевої влади до Укрдержреєстру і, відповідно, на місцях до реєстраційних служб. Реєстрація буде здійснюватися за єдиними стандартами на всій території країни. Про особливості переходу до нової форми реєстрації розповідає начальник головного управління юстиції в області Ігор Оксенчук.

– Хочу відзначити, що 1 липня буде усунено управлінську диспропорцію: усі державні реєстратори знаходитимуться в єдиній централізованій системі з відповідним контролем якості їхньої роботи, де б вони не знаходились – у районах, містах, обласному центрі. Це буде єдина система, так як вона працює у всіх європейських країнах.

Також хочу наголосити, що процес формування і налагодження роботи системи державної реєстрації прав на нерухомість на Волині закінчено. Наступним етапом діяльності в цьому напрямку є реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців, яка розпочнеться буквально днями державними реєстраторами, в переважній більшості, у приміщеннях райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Нами спільно з місцевими органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування зроблено цілий комплекс як організаційних, так і практичних заходів з тим, щоб з 1 липня реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців здійснювалася злагоджено та ефективно, а у реєстраторів для цього були створені усі належні умови.

Головним управлінням юстиції в області вжито усіх заходів щодо кадрового забезпечення відповідно до норм чинного законодавства. Для поліпшення якості адміністративних послуг у сфері реєстрації бізнесу Укрдержреєстром збільшено штат державних реєстраторів Волинської області з 26 до 31, зокрема в районах і містах, де значне навантаження у роботі реєстраторів.

Також оперативно було вирішено питання підбору приміщень для розміщення державних реєстраторів реєстраційних служб територіальних органів юстиції та реєстраційних справ юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Таким чином, державні реєстратори Ківерцівської, Локачинської, Луцької, Любешівської, Рожищенської, Турійської, Любомльскої, Маневицької, Ратнівської, Старовижівської, Камінь-Каширської, Іваничівської, Горохівської, Шацької Ковельської, Володимир – Волинської реєстраційних служб будуть розміщені в приміщеннях райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Що стосується м. Луцька, то держреєстратори будуть знаходитися в Центрі надання адмінпослуг по вул. Лесі Українки, 35, який планується міською владою офіційно відкрити 4 липня цього року.

Детальнішу інформацію про адреси та графік роботи державних реєстраторів буде подано у місцевих засобах масової інформації, а також розміщено на нашому веб-сайті.

Реєстраційні служби територіальних органів юстиції також забезпечені комп’ютерною та оргтехнікою (комп’ютери, сканери, принтери, копіювальні апарати, факси, телефонні апарати).

Сьогодні для нашого регіону стоїть головне завдання – забезпечити якість надання цієї послуги для бізнесу.

– Тепер в Україні, – за словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, – вдалося побудувати систему, яка довела свою ефективність та стала взірцем для інших держав. Ми перші, хто запропонував таку систему із залученням нотаріусів, але вже не єдині. Наприклад, Грузія запозичила український досвід роботи реєстраційних служб.

Насамкінець зазначу, що ми зробимо все можливе, щоб перехід реєстрації підприємців за єдиним стандартом був зручним і комфортним для бізнесу Волині.


Ігор Оксенчук,
начальник головного управління юстиції в області.


27.06.2013
напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області