структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Роз'яснення та коментарі
В рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО” консультує заступник начальника Управління державної реєстрації - начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Вікторія Пирога.


Вітаю Вас! Чи можу я звернутися з документами про державну реєстрацію нерухомого майна від імені свого чоловіка? Які є для цього підстави та які потрібні для цього документи?

Відповідно до чинного законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, встановлення особи при вчиненні реєстраційних дій державним реєстратором речових прав на нерухоме майно чи нотаріусом, є обов’язковим.

Державна реєстрація прав проводиться за заявою заявника. Під час формування та реєстрації заяви у базі даних заяв державний реєстратор, уповноважена особа встановлює особу заявника на підставі документа, що посвідчує таку особу. Цими документами є паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт України, посвідчення особи моряка чи члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України.

У разі подання заяви уповноваженою на те особою державний реєстратор, уповноважена особа перевіряє обсяг повноважень такої особи на підставі документа, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи. Таким документом є належним чином оформлена довіреність, доручення, тощо. Довіреність на право представляти інтереси фізичної особи з питань, що стосуються державної реєстрації прав на нерухомість має бути посвідчена нотаріально. Якщо у населеному пункті немає нотаріуса, то довіреність особи, яка проживає в такому населеному пункті може бути посвідчена уповноваженою на це посадовою особою сільської чи селищної ради, окрім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном.

Тобто, для державної реєстрації прав на нерухоме майно разом із документами, необхідними для державної реєстрації прав, та документом, що підтверджує сплату адміністративного збору за реєстрацію, Ви повинні подати документ, що посвідчує Вашу особу та довіреність на вчинення дій від імені Вашого чоловіка.

22.03.2018

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області