структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
ЗМІ про регіональний орган юстиції
У ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЮТЬ НЕБАЙДУЖІ ФАХІВЦІ
Журнал «Нотаріат для вас», №4, квітень 2009

Майже два роки нотаріатом Волині опікується заступник начальника Головного управління юстиції у Волинській області, начальник відділу нотаріату Сергій Вікторович Карасюк. За цей незначний проміжок часу Сергій Вікторович зарекомендував себе як високопрофесійна, небайдужа та принципова людина. По закінченні Національної академії внутрішніх справ Сергій Вікторович навіть і не гадав, що доля приведе його до нотаріату. В його сім'ї майже всі тісно пов'язані з органами правопорядку. Батько – полковник міліції у відставці, сестра – підполковник, діда – також міліціонера, у 1941 році розстріляли фашисти.

Спочатку Сергій Вікторович працював уповноваженим карного розшуку, але потім перейшов до новоствореного районного управління юстиції у місті Шацьку Волинської області. Відділ юстиції, якій він очолює зараз, організовує роботу нотаріату, вживає заходів щодо її поліпшення, перевіряє діяльність нотаріусів та здійснює контроль за виконанням нотаріусами їхніх професійних обов'язків.

«Якщо є посада і є потреба в мені, я буду працювати», – так відповідає Сергій Вікторович на моє запитання, чи не жалкує він за роботою у карному розшуку.

Сергій Карасюк сам підбирав колектив відділу нотаріату – це розумні, професійні люди. Здебільшого працюють тут небайдужі. Вони піднімають гострі питання перед Мін'юстом щодо діяльності нотаріату та отримують роз'яснення. Відділ нотаріату постійно організовує та проводить семінари і «круглі столи», спільно з Волинським відділенням Української нотаріальної палати видає науково-методичний вісник «Бюлетень», в якому розміщуються основні нормативно-правові акти, роз'яснення Міністерства юстиції України, узагальнення нотаріальної практики.

За минулий рік нотаріусами Волині вчинено 341 984 нотаріальні дії, що на 20 453 дії більше за попередній рік. Здійснено 1904 виїзди. Стягнуто 1 510 765 гривень державного мита. Проведено 47 комплексних перевірок діяльності нотаріальних установ.

Протягом 2007-2008 р.р. надійшло 26 скарг і лише одна скарга в 2007 році була визнана обгрунтованою. За минулий рік працівниками відділу нотаріату та нотаріусами області опубліковано 144 статті у засобах масової інформації стосовно роз'яснення чинного законодавства, проведено 34 семінари з посадовими особами сільських та селищних Рад відносно вчинення окремих видів нотаріальних дій. 55 нотаріусів взяли участь у проведені семінарів щодо роз'яснення чинного законодавства серед трудових колективів на підприємствах, установах та організаціях. На виїзних громадських приймальнях було прийнято 110 осіб, які отримали безкоштовну юридичну допомогу.

Нотаріат Волині підтримує дружні та тісні стосунки зі своїми колегами з Польщі, у 2008 році в Луцьку проведена спільна конференція волинських та польських нотаріусів. Делегація волинських нотаріусів та працівників відділу нотаріату брали участь у спортивній Олімпіаді, організованій Нотаріальною палатою Польщі. За результатами Олімпіади головний спеціаліст відділу нотаріату Євгеній Іванович Кухарик здобув срібну нагороду, до речі, він також брав участь у змаганні серед державних службовців Волинської області з плавання та здобув «золото».

Все це стало можливими завдяки наполегливій та копіткій праці колективу відділу нотаріату Головного управління юстиції під керівництвом Сергія Вікторович Карасюка.
напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області