структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації/ Інформація
Процедура повернення коштів помилково або надміру зарахованих до державного бюджету

У зв’язку із чисельними заявами на повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного бюджету, які надходять до Головного територіального управління юстиції у Волинській області інформуємо про наступне.

Процедуру повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів визначає Порядок повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 № 787 (далі – Порядок).

Повернення помилково перерахованих коштів здійснюється на підставі п. 5 розділу 1 Порядку за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, а при поверненні судового збору (крім помилково зарахованого) – за ухвалою суду, яка набрала законної сили.

Так, для повернення вказаних коштів особі необхідно подати до Головного територіального управління у Волинській області:

 • заяву про повернення коштів з обов’язковим зазначенням: обґрунтування необхідності повернення коштів; суми платежу, що підлягає поверненню; банківських реквізитів одержувача коштів; для юридичних осіб – код ЄДРПОУ, для фізичних осіб – ідентифікаційний код (у разі відсутності – серія та № паспорта та відмітка про відсутність коду), номеру контактного телефону та адреси;

 • документ, який підтверджує перерахування коштів до державного бюджету за надання адміністративної послуги;

 • підтвердження суб’єкта надання послуг про те, що послуга на вказану суму за даним документом про підтвердження перерахування коштів не надавалась.

 • Разом з тим інформуємо, що з 01.05.2016 відповідно «Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» територіальні органи, утворені Міністерством юстиції України в установленому законодавством порядку, припинили надання послуг з державної реєстрації на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць. Суб’єктами, в яких зберігаються реєстраційні справи є районні державні адміністрації, міські ради міст обласного значення.

  Тому, для отримання документа, що підтверджує ненадання адміністративної послуги, особі необхідно звернутись до відповідного суб’єкта державної реєстрації.

  Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області рішення щодо розгляду заяв про повернення помилково або надміру зарахованих коштів до державного бюджету приймаються з урахуванням дати сплати квитанцій або платіжних доручень.

  Відділ розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
  напрямки діяльності
  Нотаріат
  Фінансовий моніторинг
  юридичних послуг
  Кадрова робота
  та державна служба
  Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
  Державна реєстація НПА
  Державна реєстрація громадських формувань
  Систематизація законодавства
  Правова робота
  Правова освіта
  Виконання судових рішень
  Робота із зверненнями громадян
  Організаційне забезпечення, документування та контроль
  Державна реєстрація актів цивільного стану
  Сектор з питань банкрутства
  Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
  Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
  Експертне забезпечення правосуддя
  Внутрішій аудит
  Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
  ©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області