структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Нотаріат / Інформація
Тарифи за надання державними нотаріусами Волинської області додаткових послуг правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальнми діями, а також послуг технічного характеру.
далі
Графік роботи виїзних громадських приймалень для надання юридичної допомоги та консультацій з питань вчинення окремих видів нотаріальних дій на ІІІ квартал 2018 року
далі
Звіти та аналітична інформація відділу з питань нотаріату
далі
Спадкоємці
Відділ з питань нотаріату продовжує інформувати громадян щодо оформлення спадкових прав.
далі
Черговість спадкування
Відділ з питань нотаріату продовжує інформувати громадян щодо оформлення спадкових прав.
далі
Поділ спадщини
Відділ з питань нотаріату продовжує інформувати громадян щодо оформлення спадкових прав.
далі
Неприйняття спадщини спадкоємцями
Відділ з питань нотаріату продовжує інформувати громадян щодо оформлення спадкових прав.
далі
Відмова від спадщини
Важливим питанням для спадкоємців на сьогодні, є відмова від прийняття спадщини, оскільки виникають обставини за яких, прийняття спадщини є недоцільним або небажаним. На практиці найбільш поширеною є ситуація, коли у спадкодавця залишилось майно, банківські вклади тощо, і при цьому, присутні майнові зобов’язання (наприклад, непогашені кредити), виконання яких може “поглинути” усі залишені спадкодавцем надбання. Як бути в такій ситуації та грамотно скористатись своїми правами?
далі
Спадкування за заповітом
Відділ з питань нотаріату продовжує інформувати громадян щодо оформлення спадкових прав.
далі
Спадкування за законом
Відділ з питань нотаріату продовжує інформувати громадян щодо оформлення спадкових справ.
далі
Оформлення спадкових прав
Важливим питанням для спадкоємців на сьогодні, є оформлення своїх спадкових прав. Прийняття та оформлення спадщини стало дещо простіше, так як право оформляти спадщину надано і приватним нотаріусам, в зв’язку з чим свідоцтва про право на спадщину, видані як приватними нотаріусами так і державними, мають однакову юридичну силу.
далі
ПОСВІДЧЕННЯ ЗАПОВІТУ
На сьогоднішній день, надзвичайно актуальним питанням серед громадян є складання заповіту.
далі
До відома осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит на право на зайняття нотаріальною діяльністю!
Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє, що на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України розміщені тестові питання для осіб, які мають намір складати кваліфікаційні іспити про право на зайняття нотаріальною діяльністю та відео навчально-методичного ролика, що демонструє, як працює програма тестування та як нею користуватись.
Посилання на запитання для іспиту:
https://minjust.gov.ua/news/ministry/informatsiya-do-kvalifikatsiynih-ispitiv
Інструкція користувача до системи «Електронний екзамен нотаріуса» за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=oPVxLEHxRwk

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ НОТАРІАЛЬНИХ УСТАНОВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2018 РІК
відкрити документ
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТНИХ НОТАРІУСІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2018 РІК
відкрити документ
Увага!
Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє, що 26 липня 2018 року о 09-00 Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 буде проведений кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати.
далі
АНОНС! На допомогу особам, які мають намір складати кваліфікаційний іспит на отримання права на зайняття нотаріальною діяльністю
Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України повідомляє про проведення Підготовчих курсів для осіб, які мають намір складати кваліфікаційний іспит Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України з метою підтвердження кваліфікації та/або отримання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.
далі
Положення про порядок надання державними нотаріусами Волинської області додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру
далі
Наказ Головного територіального управління юстиції від 23 жовтня 2017 року за № 251/6 "Про внесення змін до Положення про порядок надання державними нотаріусами Волинської області додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру"
далі

14 серпня 2017 року
Оформлення спадщини посадовими особами органів місцевого самоврядування
Відповідно до положень Закону України від 20.10.2014 № 1709-VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування” (далі-Закон), який набрав чинності з 01 січня 2016 року, органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав.
далі
15 червня 2017 року
Внесено зміни в Закон України «Про нотаріат»
На підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» від 23.03.2017 № 1983-VIII внесено зміни до Закону України «Про нотаріат».
Зокрема, частину першу статті 34 Закону України "Про нотаріат" доповнено пунктом 9-1 такого змісту: "9-1) накладають заборону щодо відчуження грошових сум, що будуть зараховані заявником вимоги, визначеним відповідно до частини четвертої статті 65-2 Закону України "Про акціонерні товариства", на рахунок умовного зберігання (ескроу), відкритий відповідно до зазначеного закону".

12 травня 2017 року
Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє про перенесення дати проведення кваліфікаційного іспиту на право на зайняття нотаріальною діяльністю з 19 червня 2017 року на 31 липня 2017 року.
далі
25 квітня 2017 року
Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє про перенесення дати проведення кваліфікаційного іспиту на право на зайняття нотаріальною діяльністю з 29 травня 2017 року на 19 червня 2017 року.
далі
13 березня 2017 року
Увага! Кваліфікаційний іспит щодо допуску осіб до нотаріальної діяльності
Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє, що 29 травня 2017 року о 10-00 Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України буде проведено кваліфікаційний іспит щодо допуску осіб до нотаріальної діяльності.
далі
07 лютого 2017 року
ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ НОТАРІАЛЬНИХ УСТАНОВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2017 РІК
відкрити документ
07 лютого 2017 року
ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТНИХ НОТАРІУСІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2017 РІК
відкрити документ
20 липня 2016 року
Вартість оформлення спадщини
Законом України «Про нотаріат» (далі по тексту - Закон), а саме статтею 1 визначено, що вчинення нотаріальних дій в Україні покладається на нотаріусів, які працюють в державних нотаріальних конторах, державних нотаріальних архівах (державні нотаріуси) або займаються приватною нотаріальною діяльністю (приватні нотаріуси).
далі
07 квітня 2016 року
Нотаріуси Волині взяли активну участь у круглому столі з проблемних питань застосування законодавства у сфері державної реєстрації
За три місяці цього року нотаріуси, які в грудні минулого року отримали право надавати послуги з реєстрації майна та бізнесу вчинили понад 300 тисяч реєстраційних дій. Про це 05 квітня 2016 року у ході круглого столу на тему «Проблемні питання застосування нотаріусами законодавства у сферах державної реєстрації» повідомив заступник Міністра юстиції Павло Мороз.
далі
01 квітня 2016 року
Увага!
Кваліфікаційний іспит на право на зайняття нотаріальною діяльністю!
далі
19 січня 2016 року
ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТНИХ НОТАРІУСІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2016 РІК
відкрити документ

19 січня 2016 року
ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ НОТАРІАЛЬНИХ УСТАНОВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2016 РІК
далі
02 листопада 2015 року
Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє, що 08 грудня 2015 року о 10-00 Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України буде проведено кваліфікаційний іспит щодо допуску осіб до нотаріальної діяльності.
Іспит відбудеться в приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Артема, 73.
Реєстрація осіб розпочнеться о 09:00 год.
далі
31 серпня 2015 року
Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє, що 19 жовтня 2015 року об 09:00 год. Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України буде проведено кваліфікаційний іспит щодо допуску осіб до нотаріальної діяльності.
далі
23 березня 2015 року
Затверджено план-графік підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів на квітень-грудень 2015 року
далі

04 лютого 2015 року
ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТНИХ НОТАРІУСІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2015 РІК
відкрити документ

04 лютого 2015 року
ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ НОТАРІАЛЬНИХ УСТАНОВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2015 РІК
відкрити документ

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області